Mecze ostatniej szansy

Jesień na dobre już się zadomowiła w naszej szerokości geograficznej, co znaczy, że 'Bundesliga' wkracza na ostatnią prostą w tym roku. Do rozegrania w naszej grupie pozostały jeszcze 3 kolejki. Każda kolejka to szansa na punkty, niecierpliwie wyczekiwane, bo pierwsze w tym sezonie. Po bardzo słabym początku, problemach kadrowych wreszcie ustabilizowaliśmy formę tak na 3:2. Jest to rezultat, który upodobaliśmy sobie w tym sezonie szczególnie. Niby 2 bramki strzelone, minimalna porażka zazwyczaj po walce i ogromny niedosyt po każdym, kolejnym meczu.

Ale to już za nami. Do końca pozostało 3 mecze w których będziemy walczyć tylko i wyłącznie o komplet punktów! Zadanie nie będzie najłatwiejsze, gdyż wszystkie te mecze zagramy w 6 dni w związku z czym ważne będzie rozsądne rozłożenie sił i regeneracja.

Harmonogram spotkań KSB na najbliższy okres:

- 05.11 - trening na bocznym boisku Polonii,

- 08.11 - mecz B-klasy KSB - Sokół II Serock, godz. 17:00, boczne boisko Polonii (zbiórka 16:00),

- 10.11 - trening na bocznym boisku Polonii,

- 12.11 - mecz B-klasy KSB - Farmacja Tarchomin, godz. 20:30, boczne boisko Polonii (zbiórka 19:30),

- 14.11 - mecz B-klasy KSB - Mazowsze Warszawa, godz. 17:00, boczne boisko Polonii.

O dalszym rozkładzie treningów będziemy informować.