Pierwszy mecz tuż, tuż! Co słychać w klubie?

Początek nowego sezonu zbliża się wielkimi krokami! Inauguracyjna kolejka zostanie rozegrana już w najbliższy weekend. Nie ma więc dużo czasu na przygotowanie się do pierwszego spotkania. A przeciwnik będzie wymagający, bowiem w 1. kolejce zagramy z rezerwami Bugu Wyszków. Rezerwy czwartoligowca w tamtym sezonie znalazły się w czołówce tabeli ustępując miejsca jedynie SRT Halinów, UKS Kamionek oraz Koronie Warszawa. Skład Wyszkowian oparty jest w dużej mierze na wychowankach, którzy skończyli wiek juniora i mają ogrywać się w seniorskiej piłce. W poprzednim sezonie po remisie 3:3 na jesieni u siebie, nasz zespół poległ w Wyszkowie aż 6:0, grając jednak w mocno okrojonym składzie. Jak będzie tym razem przekonamy się już w najbliższą niedzielę 23 sierpnia o godz. 18:00. Mecz, którego gospodarzem jest Bug zostanie rozegrany u nas, na bocznym boisku Polonii ze względu na problemy z boiskiem w Wyszkowie. Dlatego tym bardziej musimy wykorzystać atut własnego boiska!

Na wtorkowym treningu KSB stawiło się 25 graczy, pojawiło się parę nowych twarzy, kilku ważnych zawodników było nieobecnych ze względu na wakacyjne wyjazdy oraz leczenie kontuzji po poprzednim sezonie, a kilku nie wznowiło treningów. Cieszy taka frekwencja tym bardziej, że do startu zostały już tylko 4 dni. W celu szybkiego budowania formy serdecznie zapraszamy na dzisiejszy trening o godz. 20:00 na bocznym boisku Polonii.

Znany jest też już harmonogram najbliższych meczów KSB. Poniżej potwierdzone już terminy meczów:

• 1. kolejka B-klasy: Bug II Wyszków - KSB- 23.08.2015, godz. 18:00, boczne boisko Polonii,
  • I runda Pucharu Polski: KSB - SRT Halinów- 25.08.2015, godz. 20:00, boczne boisko Polonii,
  • 2. kolejka B-klasy: KSB - Wisła Jabłonna- 30.08.2015, godz. 20:00, boczne boisko Polonii,
  • 3. kolejka B-klasy: Korona W-wa - KSB- 06.09.2015, godz. 17:00, stadion GKP Targówek ul. Kołowa 18.

Kolejne terminy meczów będą sukcesywnie pojawiać się w zakładce Terminarz, jak tylko będziemy je znać.