Rycerze wiosny? Bitwa nr 1

Rycerze wiosny? Bitwa nr 1

Już w najbliższą niedzielę wznawiamy rywalizację w najbardziej kartofliskowej lidze świata! Jeśli niecierpliwie czekaliście całą zimę na ten moment, to uwaga, uwaga: nadchodzi ta chwila. Przez cały weekend na warszawskich i okolicznych boiskach rozpocznie się runda wiosenna 'Bundesligi' gr. III. Przez zimę z 14. zespołowej stawki drużyn została szczęśliwa 13-stka. Po raz kolejny trudom B-klasowych realiów nie podołał Drukarz II Warszawa i wycofał się z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Nasza drużyna w 14. kolejce uda się na najdalszy z wyjazdów w tym sezonie. W niedzielę, w dalekim Wyszkowie zmierzymy się z zespołem rezerw miejscowego Bugu Wyszków. Jednocześnie będzie to zapewne najcięższy z naszych meczów. Drużyna z Wyszkowa, mimo że złożona głównie z bardzo młodych zawodników dopiero wchodzących do seniorskiej piłki wspierana posiłkami z IV ligi, przewodzi stawce. Z 13 jesiennych spotkań wygrała 11 a przegrała 2, nie dzieląc się punktami ani razu. Atutem miejscowych będzie także naturalna płyta stadionu, którą na pewno świetnie znają.

Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 20.03.2016 o godz. 11:00 na stadionie WOSiR w Wyszkowie ul. Kościuszki 54. Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości