Składki za sezon 2014/2015- ostatnie przypomnienie

Składki za sezon 2014/2015- ostatnie przypomnienie

Przerwa pomiędzy sezonami trwa, wszyscy odpoczywamy i zbieramy siły na nowe rozdanie. Nasi klubowi skarbnicy także chętnie zbierają, szczególnie zaległe składki z już zakoczoengo sezonu. Pomimo, że od ostatniego meczu minął już prawie miesiąc, niektrzóry zawodnicy ciąle zalegają ze składkami. Jest to szczególnie bolesne ze względu na dżentelmeńską umowę i słowną deklaracje jaką składał każdy z zawodników wchodzących do drużyny, będąc od początku świadomy z jakimi kosztami jest to związane.

Zgodnie z ustaleniami z walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego klubu KS Bednarska z dnia 25.06.2014, licznie obecni zawodnicy i zarząd dali jasno do zrozumienia, że w obliczu zmniejszonego finansowania ze szkoły biorą na siebie ciężar utrzymania klubu. Wiązało się to z bardzo ważnym ustaleniem: od sezonu 2014/2015 wprowadzone zostały obowiązkowe składki w wysokości 100zł miesięcznie. Do ich zbierania zostały wyznaczone 3 osoby spośród zawodników oraz udostępnione konto do wpłat. Dlatego też można śmiało powiedzieć, funkcjonowanie klubu jest zależne od składek. A więc los KSB leży w waszych rękach, drodzy Zawodnicy!

Z tego względu nie może być akceptowana sytuacja, kiedy część zawodników utrzymuje klub poprzez regularne opłacanie składek, podczas gdy istnieje grupa uchylajaca się od tego obowiązku. W związku z tym uprasza się osoby ciągle zalegające z opłaceniem składek o uregulowaniem ich przed rozpoczęciem nowego sezonu. W przypadku nie spełnienia tego obowiązku trener wraz radą drużyny będą decydować o dalszej przyszłości w naszym klubie takich zawodników, ponieważ klub musi się opierać na ludziach solidnych nie tylko na boisku, ale także poza nim.

W kwestii kwoty zaległości możecie kontaktować się z jednym ze skarbników: Maciej Napiórkowski, Aleks Sieńczewski, Rafał Świstowski.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości