Wracamy na Kowniktorską!

Przygotowania do rundy wiosennej najbardziej emocjonującej ligi świata wkraczają w decydującą fazę. Do pierwszego meczu zostało już tylko 3 tygodnie!  Na ten okres wracamy na boisko szlifować formę. W tym czasie rozegramy też na pewno mecze kontrolne, aby wrócić do przyzwyczajeń z dużego boiska.

Treningi jak w poprzednich sezonach odbywać się będą na bocznym boisku Polonii przy Konwiktorskiej. Zaczynamy już jutro, 1 marca. Każdy wtorek i czwartek o 20:00 rozpoczynamy rozgrzewką, a następnie ciężka praca nad czuciem piłki, taktyką i techniką. Serdecznie zapraszamy na treningi także osoby chcące dołączyć do naszej drużyny na wiosnę. Ale nie zwlekajcie zbyt długo, gdyż może być za późno. Zapraszamy!