Zakończenie rundy jesiennej

KS BEDNARSKA WYGRYWA!! Po długiej (najdłuższej w historii) serii porażek w lidze nasz klub w końcu zapunktował. I to w jakim stylu! Rozgromiliśmy zespół FARMACJI TARCHOMIN 9:1 (2:0). Pierwsza połowa nie zwiastowała, że mecz będzie tak bogaty w bramki, a w dodatku zespół gości także miał swoje szanse na strzelenie bramki. Początek drugiej połowy także nie należał do udanych, nerwowe 15 minut zaowocowało bramką kontaktową dla przyjezdnych. Jednak ostatnie 30 minut to już show tylko i wyłącznie naszego zespołu.

Jeśli chcecie jeszcze w tym roku kalendarzowym zobaczyć zobaczyć na żywo naszą drużynę to macie ostatnią okazję. W sobotę bowiem zostanie rozegrana ostatnia kolejka 'Bundesligi' w tej rundzie, po której nastąpi przerwa do wiosny. W meczu XIII kolejki zagramy na własnym obiekcie z MKSN Mazowszem Warszawa, zespołem złożonym w całości z zawodników głuchoniemych i niedosłyszących. Nasz najbliższy przeciwnik pierwszy sezon rywalizuje w B-klasie i jak na razie zanotował 3 remisy, nie zaznając jeszcze smaku zwycięstwa.

Mecz odbędzie się w sobotę o godz.17:00 na boisku bocznym POLONII WARSZAWA. Ze względu na mecz rugby na głównej płycie, wejście tylko od parku Traugutta. Wstęp wolny. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!