Zapowiedź meczu Farmacja Tarchomin - KS Bednarska

Zapowiedź meczu Farmacja Tarchomin - KS Bednarska

To już ostatnie podrygi sezonu 2014/2015 na boiska warszawskiej B-klasy. I kiedy innym pozostał już tylko ostatni mecz do rozegrania, my zagramy jeszcze dwa. A pierwszy z nich już w najbliższą środę, zamiast Ligi Mistrzów!

W środę 17 czerwca rozegrany zostanie bowiem zaległy mecz 24. kolejki B-klasy, który został przełożony ze względu na zbyt długi weekend czerwcowy. Na dalekim Tarchominie będziemy goszczeni przez drużynę Farmacji. Po meczu z wiceliderem przegranym nieznacznie przez nasz zespół 6:4, zagramy z wiceliderem z drugiej strony (kiedy odwrócisz tabelę). Drużyna 'Aptekarzy' tak niską pozycję zajmuje za sprawą kiepskiej jesieni, podczas której nie udało im się ugrać nawet punktu. Wiosną jednak zdobyli do tej pory 11pkt, dzięki czemu wyprzedzili Coco Jambo. 

Mecz nie będzie toczył się o wysoką stawkę ani o pozycję w tabeli, ale mimo to obie drużyny na pewno będą chciały wygrać, aby poprawić sobie humory przed wakacjami po kiepskim sezonie. Serdecznie zapraszamy wieczorową porą na Tarchomin ul. Fleminga 2 (obiekty szkółki piłkarskiej Escola Varsovia) na to spotkanie. Początek spotkania o 21:00.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości