Zapowiedź meczu KS Bednarska - Coco Jambo

Już w niedzielę sympatyków KS Bednarska jak i całej piłki w najlepszym możliwym wydaniu czeka nie lada gratka. W meczu 23. kolejki 'Bundesligi' podejmować będziemy na Konwiktorskiej młody acz bardzo dobrze wypromowany zespół Coco Jambo. Popularność jaką zdobył ten klub w mediach społecznościowych jak na klub z ostatniej ligi jest niewątpliwie fenomenem. Ale za tym szumem nie idzie sukces sportowy w postaci wyników.

Jedynie 4pkt zdobyte na jesieni pozwoliły na wyprzedzenie tylko Farmacji Tarchomin, która z zerowym dorobkiem punktowym walczyła o miano najgorszej drużyny w Polsce. Na cztery kolejki przed końcem 'Kokosy' dorzuciły kolejne 4 oczka i wespół z 'Farmaceutami', którzy na wiosnę zaczęli punktować zamykają tabelę.

Ostanie wyniki drużyny z Pragi pokazują jednak, że czasy kiedy obfite opady bramek w meczach CJ to już historia. Remis z Koroną i minimalna porażka z Mazurem wskazują, że w ich grze nastąpił wyraźny progres. Już na jesieni w pierwszym naszym spotkaniu zawodnicy CJ napędzili nam stracha, kiedy to udało się dowieźć do ostatniego gwizdka korzystny wynik 4:3, pomimo ogromnego naporu. MZPN po weryfikacji przyznał nam walkower ze względu na grę nieuprawnionego zawodnika, ale dramatyczne wspomnienia pozostały.

Miejmy nadzieję, że tym razem uda nam się narzucić nasz styl od początku do końca i 3pkt zostaną na Konwiktorskiej. Po 4 przegranych meczach z rzędu musimy się wreszcie przełamać. Lepszego momentu już nie będzie, gdyż w kolejce czekają rozpędzona Farmacja oraz lider i wicelider tabeli. Serdecznie zapraszamy na Konwiktorską 6 na boczne boisko Polonii w niedziele 31 maja. Początek spotkania o 20:00. Musisz to zobaczyć!