Zapowiedź meczu KS Bednarska - Mazur II Radzymin

Zapowiedź meczu KS Bednarska - Mazur II Radzymin

Po świątecznej przerwie KSB wraca do rywalizacji o ligowe punkty. Już w najbliższą niedziele na swoim boisku podejmiemy rezerwy Mazura Radzymin, który aktualnie walczy o powrót do okręgówki po spadku na koniec ubiegłego sezonu. Będzie to kolejny ważny mecz dla układu środkowej części tabeli. Mazur II wyprzedza naszą drużynę o 1pkt, co oznacza, że po niedzielnym meczu możemy zanotować awans w tabeli kosztem gości. Mecz zatem będzie na pewno pełen walki emocji jak przystało na 8. ligę mistrzów.

W rundzie jesiennej na stadionie Mazura nasz zespół uległ gospodarzom 4:2. Patrząc w historię spotkań KSB z Mazurem widać wyraźnie trend, że to gospodarz danego spotkania wychodzi zwycięsko z tych starć bądź jest bliżej (jak to było w pamiętnym meczu na rozpoczęcie sezonu 2010/2011, kiedy to na 7 minut przed końcem wygrywaliśmy 5:3 a skończyło się 5:5). Patrząc na formę jaką prezentują oba zespoły na wiosnę lepiej wygląda nasz zespół, który po wtopie w Serocku odkuł się ostatnio na Interze wygrywając 4:0. Natomiast rezerwy Mazura zanotowały 2 porażki ulegając Legionovii III Legionowo i Koronie Warszawa.

Wszystko jednak jak zawsze zweryfikuje boisko. Dlatego serdecznie zapraszamy na mecz 'Bundesligi' KS Bednarska - Mazur II Radzymin, który odbędzie się już w niedzielę 12 kwietnia o godz. 19:00 na bocznym boisku Polonii. Postaramy się o równie dobre widowisko jak w meczu z Interem, za dyspozycję przeciwnika nie ręczyć nie możemy. Zapraszamy!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości