Zapowiedź meczu Marcovia II Marki - KS Bednarska

Drugi weekend z rzędu KS Bednarska zagra swój mecz na wyjeździe. Po porażce w Wieliszewie, teraz jedziemy na spotkanie z rezerwami Marcovii Marki. Podwarszawska drużyna prezentuje się do tej pory bardzo solidnie i równo. W pięciu dotychczasowych spotkaniach odniosła 4 zwycięstwa, ulegając minimalnie jedynie rezerwom Drukarza 2:3. Jak to zazwyczaj w przypadku rezerw, drużyna z Marek dysponuje szeroką kadrą złożoną głównie z młodych wychowanków swojej akademii piłkarskiej wspieranych przez starszych i doświadczonych kolegów, którzy akurat w danej kolejce nie zaliczyli występu w "jedynce". Tym bardziej spotkanie będzie na pewno obfitowało w bramki.

Mecz zostanie rozegrany w niedziele 27 września, w KOBYŁCE przy ul. Napoleona 2A na znanym nam boisku ze sztuczną nawierzchnią. Spotkanie zaplanowane zostało na godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy na niedzielne śniadanie pod miastem z KSB!