Zmiany dt czwartkowego treningu oraz mecz z Koroną

W czwartek w godzinach naszego treningu na bocznym boisku Polonii rozegrany zostanie mecz I rundy okręgowego Pucharu Polski. Gospodarzem tego spotkania będzie nasz pogromca w tych rozgrywkach z ubiegłego roku- Wilczur Gołotczyzna- a przeciwnikiem Sarmata Warszawa. W związku z tym nasz trening zostaje przeniesiony na siłownię i salę w szkole I SLO im. Jam Saheba Digvijay Sinhji na ul. Zawiszy 13. Na treningu można pojawiać się od 18:00, aby najpierw odbyć jednostkę treningową na siłowni, a następnie przejść na salę. Zapraszamy i prosimy o przekazanie info wszystkim zainteresowanym.

W ramach 3. kolejki B-klasy rozegramy pierwsze w tym sezonie spotkanie wyjazdowe. W niedziele gościć będziemy w Rembertowie, gdzie mecz jako gospodarz rozgrywać będzie Korona Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o 16:00 w najbliższą niedzielę, 6 września, na stadionie AON Rembertów przy ul. Strażackiej 121. Po 3. kolejnych spotkaniach bez wygranej liczymy w końcu na przełamanie. Jeśli nie na sztucznej trawie to może na naturalnej? Serdecznie zapraszamy!