Zmiany w kadrze KSB

Zmiany w kadrze KSB

Przerwa zimowa to czas zmian, transferów i odejść nie tylko w wielkich klubach, ale i 'Bundeslidze'. Co prawda brak tutaj spektakularnych zmian klubowych za grube miliony, ale trudno przejść obojętnie wobec zmian w drużynie.

Pierwszą ważną zmianą jest odejście z drużyny Adama Olejniczaka. Nasz prawy obrońca/skrzydłowy zrezygnował z dalszych treningów ze względu na brak czasu na trening, co uniemożliwiało mu utrzymanie formy. Adam przyszedł do naszego klubu przed sezonem 2012/2013. Od razu wskoczył do składu, rozegrał w czerwonym trykocie 67 oficjalnych meczy, strzelając przy tym 6 bramek. Bardzo żałujemy, że nie będziemy już mogli podziwiać jego szybkości oraz dynamicznych akcji prawą stroną. Adamowi życzymy wszystkiego dobrego oraz wielu sukcesów, zawodowych i sportowych.

Drugą ważną zmianą jest rozstanie z drużyną Tomasza Bogusza, który w tym sezonie był zmuszony wrócić na kilka meczy do składu KSB. Tomek od swojego przyjścia do klubu w łączył w sobie rolę asystenta trenera Antoniego Giedrysa, zawodnika z pola i bramkarza oraz starszego wujka dla młodszych zawodników. Przez ponad 5 lat Tomek rozegrał dla naszego klubu 75 spotkań strzelając w nich 2 bramki, ale dał się zapamiętać jako ten, który nigdy nie odpuszczał. Odejście Tomka związane jest z podjęciem przez niego pracy w roli trenera młodych adeptów futbolu jednej z warszawskich szkółek piłkarskich. Ale na pewno niejednokrotnie będzie go można jeszcze zobaczyć na naszych meczach. A w nowej roli życzymy Tomkowi samych sukcesów, a w przyszłości wielu wychowanków na poziomie międzynarodowym.

Co do nowych twarzy w zespole, to kadra ciągle jest w trakcie budowy. Pojawiło się na treningach kilka nowych twarzy, spodziewamy się, że po rozpoczęciu treningów na boisku pojawi się jeszcze kilka osób, dlatego o nich wspomnimy tuż przed rozpoczęciem rundy.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości