zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
32:0
FC Lesznowola
Orzeł Baniocha
2:5
KS Konstancin
SEMP Ursynów
12:2
KS Ursynów
MUKS Kosa Konstancin
15:0
Sparta Jazgarzew
UKS Tarczyn
3:10
Delta II Warszawa
UKS Łady
0:8
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
3:3
Sparta Jazgarzew
KS Ursynów
1:4
MUKS Kosa Konstancin
MKS Piaseczno
19:1
UKS Tarczyn
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:5
SEMP Ursynów
Delta II Warszawa
7:0
Orzeł Baniocha
KS Konstancin
8:1
UKS Łady
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Łady
0:11
Delta II Warszawa
Orzeł Baniocha
2:11
MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew
2:23
KS Ursynów
SEMP Ursynów
5:2
KS Konstancin
MUKS Kosa Konstancin
7:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
UKS Tarczyn
15:1
FC Lesznowola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
4:15
KS Ursynów
MKS Piaseczno
23:0
UKS Łady
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
10:0
Sparta Jazgarzew
Delta II Warszawa
2:5
SEMP Ursynów
UKS Tarczyn
7:6
Orzeł Baniocha
KS Konstancin
4:2
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ursynów
2:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Orzeł Baniocha
15:2
FC Lesznowola
Sparta Jazgarzew
0:17
KS Konstancin
SEMP Ursynów
9:7
MKS Piaseczno
MUKS Kosa Konstancin
2:3
Delta II Warszawa
UKS Łady
6:1
UKS Tarczyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
3:8
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
MKS Piaseczno
4:2
KS Konstancin
Orzeł Baniocha
4:0
UKS Łady
MUKS Kosa Konstancin
6:2
KS Ursynów
Delta II Warszawa
14:1
Sparta Jazgarzew
UKS Tarczyn
4:20
SEMP Ursynów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ursynów
4:7
Delta II Warszawa
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:3
KS Konstancin
Sparta Jazgarzew
2:22
MKS Piaseczno
SEMP Ursynów
15:1
Orzeł Baniocha
MUKS Kosa Konstancin
4:2
UKS Tarczyn
UKS Łady
6:2
FC Lesznowola
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
0:15
KS Konstancin
MKS Piaseczno
9:1
KS Ursynów
Orzeł Baniocha
4:5
MUKS Kosa Konstancin
Delta II Warszawa
4:4
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
UKS Tarczyn
0:12
Sparta Jazgarzew
UKS Łady
0:15
SEMP Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ursynów
5:2
UKS Tarczyn
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:9
MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew
1:8
Orzeł Baniocha
SEMP Ursynów
25:4
FC Lesznowola
MUKS Kosa Konstancin
14:0
UKS Łady
KS Konstancin
2:2
Delta II Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
1:21
Delta II Warszawa
MKS Piaseczno
5:3
KS Konstancin
Orzeł Baniocha
1:2
KS Ursynów
SEMP Ursynów
6:9
MUKS Kosa Konstancin
UKS Tarczyn
1:4
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
UKS Łady
3:0
Sparta Jazgarzew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ursynów
5:1
UKS Łady
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:0
Orzeł Baniocha
Sparta Jazgarzew
0:13
SEMP Ursynów
MUKS Kosa Konstancin
21:2
FC Lesznowola
Delta II Warszawa
0:0
MKS Piaseczno
KS Konstancin
9:6
UKS Tarczyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Konstancin
Pauza
KS Ursynów
3:13
SEMP Ursynów
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
5:2
UKS Łady
Sparta Jazgarzew
0:12
MUKS Kosa Konstancin
Delta II Warszawa
4:6
UKS Tarczyn
FC Lesznowola
1:17
MKS Piaseczno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Delta II Warszawa
SEMP Ursynów
11:4
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
MUKS Kosa Konstancin
12:6
KS Ursynów
UKS Tarczyn
5:14
MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew
7:8
FC Lesznowola
UKS Łady
0:3
KS Konstancin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
Pauza
KS Konstancin
1:8
SEMP Ursynów
KS Ursynów
8:0
Sparta Jazgarzew
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:7
MUKS Kosa Konstancin
Delta II Warszawa
10:0
UKS Łady
FC Lesznowola
1:8
UKS Tarczyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tarczyn
Pauza
KS Ursynów
12:3
FC Lesznowola
Sparta Jazgarzew
1:6
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
SEMP Ursynów
- : -
Delta II Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
13:2
KS Konstancin
UKS Łady
0:11
MKS Piaseczno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
Pauza
MKS Piaseczno
1:9
SEMP Ursynów
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
6:6
KS Ursynów
Delta II Warszawa
4:7
MUKS Kosa Konstancin
UKS Tarczyn
12:2
UKS Łady
KS Konstancin
10:1
Sparta Jazgarzew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ursynów
5:5
MUKS Kosa Konstancin
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
11:0
FC Lesznowola
Sparta Jazgarzew
5:3
Delta II Warszawa
SEMP Ursynów
21:1
UKS Tarczyn
KS Konstancin
5:3
MKS Piaseczno
UKS Łady
Pauza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SEMP Ursynów
FC Lesznowola
2:5
UKS Łady
MKS Piaseczno
15:1
Sparta Jazgarzew
Delta II Warszawa
10:5
KS Ursynów
UKS Tarczyn
0:12
MUKS Kosa Konstancin
KS Konstancin
3:4
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ursynów
2:9
MKS Piaseczno
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
5:3
Delta II Warszawa
Sparta Jazgarzew
2:4
UKS Tarczyn
SEMP Ursynów
16:0
UKS Łady
MUKS Kosa Konstancin
Pauza
KS Konstancin
4:5
FC Lesznowola
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
4:13
SEMP Ursynów
MKS Piaseczno
5:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Sparta Jazgarzew
Pauza
Delta II Warszawa
3:2
KS Konstancin
UKS Tarczyn
1:10
KS Ursynów
UKS Łady
0:19
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ursynów
Pauza
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
- : -
UKS Tarczyn
Sparta Jazgarzew
1:4
UKS Łady
MUKS Kosa Konstancin
- : -
SEMP Ursynów
Delta II Warszawa
15:1
FC Lesznowola
KS Konstancin
4:15
MKS Piaseczno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
2:16
MUKS Kosa Konstancin
MKS Piaseczno
7:3
Delta II Warszawa
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Pauza
SEMP Ursynów
- : -
Sparta Jazgarzew
UKS Tarczyn
2:16
KS Konstancin
UKS Łady
3:2
KS Ursynów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości