Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
2:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Drukarz II Warszawa
0:4
Advit Wiązowna
AP EsKadra Warszawa
3:2
Mazur II Karczew
Marymont Warszawa
2:4
Olimpia Warszawa
Promnik Łaskarzew
2:3
Józefovia II Józefów
Wisła Maciejowice
0:8
Wisła Dziecinów
Delta Warszawa
1:1
Zły Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
4:3
Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna
8:1
Wisła Maciejowice
Wisła Dziecinów
3:0
Orzeł Parysów
Vulcan Wólka Mlądzka
5:2
AP EsKadra Warszawa
Zły Warszawa
3:2
Promnik Łaskarzew
Mazur II Karczew
1:3
Delta Warszawa
Marymont Warszawa
3:1
Drukarz II Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
2:1
Mazur II Karczew
Drukarz II Warszawa
1:1
Olimpia Warszawa
AP EsKadra Warszawa
4:1
Wisła Dziecinów
Józefovia II Józefów
2:0
Zły Warszawa
Orzeł Parysów
2:2
Advit Wiązowna
Delta Warszawa
6:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Maciejowice
1:2
Marymont Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Marymont Warszawa
1:3
Orzeł Parysów
Olimpia Warszawa
1:1
Zły Warszawa
Drukarz II Warszawa
1:0
Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna
2:2
AP EsKadra Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
2:3
Promnik Łaskarzew
Mazur II Karczew
3:1
Józefovia II Józefów
Wisła Dziecinów
3:2
Delta Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
3:6
Advit Wiązowna
Wisła Maciejowice
0:7
Olimpia Warszawa
Józefovia II Józefów
3:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Orzeł Parysów
1:2
Drukarz II Warszawa
Zły Warszawa
0:5
Mazur II Karczew
AP EsKadra Warszawa
5:1
Marymont Warszawa
Promnik Łaskarzew
3:1
Wisła Dziecinów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
2:3
Mazur II Karczew
Józefovia II Józefów
7:3
Wisła Dziecinów
Drukarz II Warszawa
2:4
AP EsKadra Warszawa
Marymont Warszawa
1:4
Delta Warszawa
Wisła Maciejowice
0:2
Orzeł Parysów
Advit Wiązowna
1:2
Promnik Łaskarzew
Vulcan Wólka Mlądzka
1:6
Zły Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
3:4
Advit Wiązowna
Promnik Łaskarzew
7:0
Marymont Warszawa
Zły Warszawa
2:1
Wisła Dziecinów
Delta Warszawa
7:0
Drukarz II Warszawa
Orzeł Parysów
3:1
Olimpia Warszawa
Mazur II Karczew
8:1
Vulcan Wólka Mlądzka
AP EsKadra Warszawa
3:0
Wisła Maciejowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
2:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Advit Wiązowna
1:0
Zły Warszawa
Drukarz II Warszawa
1:3
Promnik Łaskarzew
Marymont Warszawa
0:1
Józefovia II Józefów
Orzeł Parysów
1:1
AP EsKadra Warszawa
Wisła Dziecinów
4:4
Mazur II Karczew
Wisła Maciejowice
0:5
Delta Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
8:0
Drukarz II Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
3:2
Wisła Dziecinów
Zły Warszawa
4:0
Marymont Warszawa
Delta Warszawa
9:1
Orzeł Parysów
Promnik Łaskarzew
3:0
Wisła Maciejowice
Mazur II Karczew
1:1
Advit Wiązowna
AP EsKadra Warszawa
4:1
Olimpia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
2:5
Wisła Dziecinów
Drukarz II Warszawa
1:2
Zły Warszawa
Marymont Warszawa
1:7
Mazur II Karczew
AP EsKadra Warszawa
3:8
Delta Warszawa
Wisła Maciejowice
1:7
Józefovia II Józefów
Orzeł Parysów
2:5
Promnik Łaskarzew
Advit Wiązowna
2:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
3:2
AP EsKadra Warszawa
Józefovia II Józefów
1:0
Orzeł Parysów
Vulcan Wólka Mlądzka
4:3
Marymont Warszawa
Zły Warszawa
3:0*
Wisła Maciejowice
Delta Warszawa
5:2
Olimpia Warszawa
Wisła Dziecinów
1:0
Advit Wiązowna
Mazur II Karczew
7:1
Drukarz II Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
1:6
Advit Wiązowna
Drukarz II Warszawa
1:6
Vulcan Wólka Mlądzka
Marymont Warszawa
1:2
Wisła Dziecinów
Delta Warszawa
3:0
Promnik Łaskarzew
AP EsKadra Warszawa
1:1
Józefovia II Józefów
Wisła Maciejowice
1:6
Mazur II Karczew
Orzeł Parysów
0:2
Zły Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Vulcan Wólka Mlądzka
8:0
Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna
6:1
Marymont Warszawa
Mazur II Karczew
5:0
Orzeł Parysów
Józefovia II Józefów
0:1
Delta Warszawa
Promnik Łaskarzew
2:3
Olimpia Warszawa
Zły Warszawa
4:1
AP EsKadra Warszawa
Wisła Dziecinów
3:0
Drukarz II Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
- : -
Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna
- : -
Drukarz II Warszawa
Józefovia II Józefów
- : -
Promnik Łaskarzew
Olimpia Warszawa
- : -
Marymont Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
- : -
Orzeł Parysów
Mazur II Karczew
- : -
AP EsKadra Warszawa
Zły Warszawa
- : -
Delta Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości