zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
8:4
Amigos Warszawa
WBS Warszawa
4:0
KS Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków
3:12
PWKS Huragan Wołomin
UKS Orły Zielonka
12:2
Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
Dolcan Ząbki
4:6
KS Legionovia Legionowo
GKS Orion
1:14
Varsovia Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigos Warszawa
35:2
PWKS Huragan Wołomin
Polonia Warszawa
7:6
KS Legionovia Legionowo
Varsovia Warszawa
9:6
KS Legionovia Legionowo
UKS Orły Zielonka
29:1
Znicz Pruszków
PWKS Huragan Wołomin
3:6
Dolcan Ząbki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:11
UKS Orły Zielonka
Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
10:1
KS Legionovia Legionowo
WBS Warszawa
5:14
Amigos Warszawa
PWKS Huragan Wołomin
1:14
GKS Orion
Unia Warszawa
6:11
Varsovia Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
5:7
Polonia Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:17
Polonia Warszawa
KS Legionovia Legionowo
5:3
PWKS Huragan Wołomin
PWKS Huragan Wołomin
7:8
WBS Warszawa
Unia Warszawa
5:1
GKS Orion
Dolcan Ząbki
5:5
Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
Amigos Warszawa
20:5
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
4:3
Polonia Warszawa
Amigos Warszawa
23:2
Varsovia Warszawa
GKS Orion
4:4
KS Legionovia Legionowo
PWKS Huragan Wołomin
3:6
UKS Orły Zielonka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
19:2
WBS Warszawa
Unia Warszawa
3:4
KS Legionovia Legionowo
Amigos Warszawa
6:3
GKS Orion
Znicz Pruszków
1:18
Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
Polonia Warszawa
6:2
Dolcan Ząbki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legionovia Legionowo
20:1
PWKS Huragan Wołomin
Znicz Pruszków
8:23
KS Legionovia Legionowo
Dolcan Ząbki
6:7
UKS Orły Zielonka
GKS Orion
2:12
WBS Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
2:9
Dolcan Ząbki
UKS Orły Zielonka
6:2
KS Legionovia Legionowo
Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
8:5
PWKS Huragan Wołomin
PWKS Huragan Wołomin
6:10
Varsovia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
2:4
PWKS Huragan Wołomin
Varsovia Warszawa
12:5
Amigos Warszawa
Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
6:4
Polonia Warszawa
Dolcan Ząbki
17:3
WBS Warszawa
GKS Orion
6:2
PWKS Huragan Wołomin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
4:5
UKS Orły Zielonka
Dolcan Ząbki
9:4
KS Legionovia Legionowo
GKS Orion
5:9
PWKS Huragan Wołomin
KS Legionovia Legionowo
11:1
WBS Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
15:3
PWKS Huragan Wołomin
Unia Warszawa
10:2
WBS Warszawa
Polonia Warszawa
2:3
UKS Orły Zielonka
Amigos Warszawa
11:2
Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
KS Legionovia Legionowo
6:0
Dolcan Ząbki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
13:3
Unia Warszawa
Znicz Pruszków
3:10
GKS Orion
PWKS Huragan Wołomin
1:37
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legionovia Legionowo
9:5
WBS Warszawa
PWKS Huragan Wołomin
3:16
PWKS Huragan Wołomin
Znicz Pruszków
0:6
Dolcan Ząbki
UKS Orły Zielonka
2:6
Amigos Warszawa
Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
4:5
Varsovia Warszawa
Polonia Warszawa
4:2
Unia Warszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
16:4
Znicz Pruszków
GKS Orion
3:3
KS Legionovia Legionowo
Unia Warszawa
3:7
Amigos Warszawa
Varsovia Warszawa
7:0
Polonia Warszawa
Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
6:2
UKS Orły Zielonka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
0:22
WBS Warszawa
PWKS Huragan Wołomin
3:4
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
3:7
KS Legionovia Legionowo
Dolcan Ząbki
12:2
PWKS Huragan Wołomin
GKS Orion
2:9
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
1:26
Dolcan Ząbki
WBS Warszawa
20:6
Znicz Pruszków
PWKS Huragan Wołomin
6:3
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:18
KS Legionovia Legionowo
Unia Warszawa
5:4
Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
Varsovia Warszawa
13:1
UKS Orły Zielonka
Polonia Warszawa
4:3
Amigos Warszawa
GKS Orion
4:4
Dolcan Ząbki
PWKS Huragan Wołomin
6:5
WBS Warszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
0:24
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orion
7:6
WBS Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości