zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Coco Jambo Warszawa
KS Marymont 1911 Warszawa
3:1
KS Bednarska
KS II Łomianki
4:0
Jedność Warszawa
Amigos Warszawa
2:1
KS Iglica Warszawa
KS Wesoła
7:1
KS Blizne
UKS Łady
1:2
Akademia Piłkarska Brychczy
UKS II ASzWoj Rembertów
3:5
GKP Targówek
Kamionek Warszawa
2:3
Zły Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zły Warszawa
Pauza
Akademia Piłkarska Brychczy
4:1
Jedność Warszawa
Coco Jambo Warszawa
3:3
UKS II ASzWoj Rembertów
GKP Targówek
3:2
Amigos Warszawa
UKS Łady
2:1
Kamionek Warszawa
KS Blizne
3:4
KS Marymont 1911 Warszawa
KS Bednarska
0:4
KS II Łomianki
KS Iglica Warszawa
3:3
KS Wesoła
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Łady
KS Wesoła
2:2
GKP Targówek
UKS II ASzWoj Rembertów
2:5
Zły Warszawa
Kamionek Warszawa
3:1
Akademia Piłkarska Brychczy
KS Marymont 1911 Warszawa
4:0
KS Iglica Warszawa
Jedność Warszawa
2:4
KS Bednarska
Amigos Warszawa
0:1
Coco Jambo Warszawa
KS Blizne
1:2
KS II Łomianki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionek Warszawa
Pauza
Akademia Piłkarska Brychczy
1:2
KS Bednarska
Zły Warszawa
1:4
Amigos Warszawa
KS Iglica Warszawa
3:1
KS II Łomianki
UKS Łady
5:5
UKS II ASzWoj Rembertów
Coco Jambo Warszawa
1:6
KS Wesoła
GKP Targówek
0:0
KS Marymont 1911 Warszawa
KS Blizne
3:0
Jedność Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Akademia Piłkarska Brychczy
Amigos Warszawa
6:0
UKS Łady
KS Marymont 1911 Warszawa
2:0
Coco Jambo Warszawa
KS II Łomianki
2:4
GKP Targówek
KS Wesoła
2:0
Zły Warszawa
UKS II ASzWoj Rembertów
3:3
Kamionek Warszawa
Jedność Warszawa
3:0
KS Iglica Warszawa
KS Bednarska
1:0
KS Blizne
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS II ASzWoj Rembertów
Akademia Piłkarska Brychczy
1:3
KS Blizne
Zły Warszawa
0:1
KS Marymont 1911 Warszawa
KS Iglica Warszawa
0:3
KS Bednarska
UKS Łady
2:4
KS Wesoła
GKP Targówek
10:1
Jedność Warszawa
Kamionek Warszawa
1:5
Amigos Warszawa
Coco Jambo Warszawa
2:14
KS II Łomianki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigos Warszawa
Pauza
KS II Łomianki
3:1
Zły Warszawa
KS Wesoła
8:0
Kamionek Warszawa
KS Marymont 1911 Warszawa
2:0
UKS Łady
KS Blizne
3:3
KS Iglica Warszawa
UKS II ASzWoj Rembertów
3:3
Akademia Piłkarska Brychczy
Jedność Warszawa
2:5
Coco Jambo Warszawa
KS Bednarska
0:3
GKP Targówek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Wesoła
Akademia Piłkarska Brychczy
2:2
KS Iglica Warszawa
UKS II ASzWoj Rembertów
0:2
Amigos Warszawa
Zły Warszawa
5:1
Jedność Warszawa
Kamionek Warszawa
0:2
KS Marymont 1911 Warszawa
UKS Łady
2:7
KS II Łomianki
GKP Targówek
4:1
KS Blizne
Coco Jambo Warszawa
1:3
KS Bednarska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Marymont 1911 Warszawa
Pauza
KS II Łomianki
6:0
Kamionek Warszawa
KS Blizne
3:6
Coco Jambo Warszawa
Jedność Warszawa
3:7
UKS Łady
Amigos Warszawa
2:1
Akademia Piłkarska Brychczy
KS Iglica Warszawa
1:10
GKP Targówek
KS Wesoła
1:0
UKS II ASzWoj Rembertów
KS Bednarska
3:0
Zły Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II Łomianki
Akademia Piłkarska Brychczy
0:3
GKP Targówek
Zły Warszawa
3:0
KS Blizne
UKS Łady
0:1
KS Bednarska
UKS II ASzWoj Rembertów
1:2
KS Marymont 1911 Warszawa
Amigos Warszawa
1:0
KS Wesoła
Kamionek Warszawa
2:2
Jedność Warszawa
Coco Jambo Warszawa
9:3
KS Iglica Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
Pauza
KS Marymont 1911 Warszawa
2:1
Amigos Warszawa
KS II Łomianki
3:0
UKS II ASzWoj Rembertów
KS Wesoła
0:0
Akademia Piłkarska Brychczy
GKP Targówek
4:1
Coco Jambo Warszawa
KS Blizne
3:2
UKS Łady
KS Iglica Warszawa
0:4
Zły Warszawa
KS Bednarska
3:3
Kamionek Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Bednarska
KS Wesoła
4:0
KS Marymont 1911 Warszawa
Amigos Warszawa
0:2
KS II Łomianki
UKS II ASzWoj Rembertów
8:3
Jedność Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
2:3
Coco Jambo Warszawa
UKS Łady
1:3
KS Iglica Warszawa
Kamionek Warszawa
4:2
KS Blizne
Zły Warszawa
2:2
GKP Targówek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Blizne
Pauza
KS Marymont 1911 Warszawa
0:5
Akademia Piłkarska Brychczy
KS II Łomianki
3:0
KS Wesoła
Jedność Warszawa
1:4
Amigos Warszawa
GKP Targówek
4:3
UKS Łady
Coco Jambo Warszawa
0:2
Zły Warszawa
KS Bednarska
7:1
UKS II ASzWoj Rembertów
KS Iglica Warszawa
2:3
Kamionek Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Iglica Warszawa
KS Marymont 1911 Warszawa
1:5
KS II Łomianki
UKS II ASzWoj Rembertów
3:3
KS Blizne
Akademia Piłkarska Brychczy
2:2
Zły Warszawa
UKS Łady
4:2
Coco Jambo Warszawa
Amigos Warszawa
0:1
KS Bednarska
KS Wesoła
7:2
Jedność Warszawa
Kamionek Warszawa
0:2
GKP Targówek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Targówek
Pauza
KS II Łomianki
6:2
Akademia Piłkarska Brychczy
Jedność Warszawa
1:8
KS Marymont 1911 Warszawa
KS Iglica Warszawa
1:5
UKS II ASzWoj Rembertów
Coco Jambo Warszawa
7:5
Kamionek Warszawa
KS Blizne
0:4
Amigos Warszawa
Zły Warszawa
3:1
UKS Łady
KS Bednarska
3:3
KS Wesoła
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Coco Jambo Warszawa
Pauza
Jedność Warszawa
2:12
KS II Łomianki
GKP Targówek
4:0
UKS II ASzWoj Rembertów
KS Blizne
2:7
KS Wesoła
KS Bednarska
2:0
KS Marymont 1911 Warszawa
KS Iglica Warszawa
0:3
Amigos Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
3:1
UKS Łady
Zły Warszawa
7:2
Kamionek Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zły Warszawa
Pauza
KS Marymont 1911 Warszawa
1:0
KS Blizne
Jedność Warszawa
2:5
Akademia Piłkarska Brychczy
KS Wesoła
7:0
KS Iglica Warszawa
UKS II ASzWoj Rembertów
4:6
Coco Jambo Warszawa
KS II Łomianki
3:1
KS Bednarska
Amigos Warszawa
3:3
GKP Targówek
Kamionek Warszawa
3:0
UKS Łady
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Łady
Pauza
KS Bednarska
5:3
Jedność Warszawa
KS II Łomianki
3:1
KS Blizne
Zły Warszawa
3:1
UKS II ASzWoj Rembertów
Akademia Piłkarska Brychczy
3:0
Kamionek Warszawa
KS Iglica Warszawa
0:7
KS Marymont 1911 Warszawa
Coco Jambo Warszawa
0:3
Amigos Warszawa
GKP Targówek
2:2
KS Wesoła
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionek Warszawa
Pauza
KS II Łomianki
3:0
KS Iglica Warszawa
Jedność Warszawa
0:3
KS Blizne
KS Wesoła
8:0
Coco Jambo Warszawa
UKS II ASzWoj Rembertów
1:2
UKS Łady
KS Bednarska
4:0
Akademia Piłkarska Brychczy
Amigos Warszawa
0:2
Zły Warszawa
KS Marymont 1911 Warszawa
2:3
GKP Targówek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Brychczy
Pauza
UKS Łady
0:0
Amigos Warszawa
Coco Jambo Warszawa
0:0
KS Marymont 1911 Warszawa
GKP Targówek
2:4
KS II Łomianki
KS Blizne
2:3
KS Bednarska
KS Iglica Warszawa
2:1
Jedność Warszawa
Zły Warszawa
0:4
KS Wesoła
Kamionek Warszawa
3:1
UKS II ASzWoj Rembertów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II ASzWoj Rembertów
Pauza
KS II Łomianki
7:4
Coco Jambo Warszawa
Jedność Warszawa
5:5
GKP Targówek
KS Blizne
2:5
Akademia Piłkarska Brychczy
KS Bednarska
11:0
KS Iglica Warszawa
KS Wesoła
1:0
UKS Łady
KS Marymont 1911 Warszawa
0:3
Zły Warszawa
Amigos Warszawa
4:2
Kamionek Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigos Warszawa
Pauza
UKS Łady
3:2
KS Marymont 1911 Warszawa
Coco Jambo Warszawa
3:2
Jedność Warszawa
GKP Targówek
1:3
KS Bednarska
KS Iglica Warszawa
3:4
KS Blizne
Zły Warszawa
0:5
KS II Łomianki
Akademia Piłkarska Brychczy
5:2
UKS II ASzWoj Rembertów
Kamionek Warszawa
1:3
KS Wesoła
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wesoła
Pauza
KS II Łomianki
8:1
UKS Łady
Jedność Warszawa
0:2
Zły Warszawa
Amigos Warszawa
1:2
UKS II ASzWoj Rembertów
KS Bednarska
5:1
Coco Jambo Warszawa
KS Iglica Warszawa
2:3
Akademia Piłkarska Brychczy
KS Blizne
2:3
GKP Targówek
KS Marymont 1911 Warszawa
4:0
Kamionek Warszawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Marymont 1911 Warszawa
Pauza
UKS Łady
0:2
Jedność Warszawa
Coco Jambo Warszawa
3:1
KS Blizne
GKP Targówek
4:1
KS Iglica Warszawa
Zły Warszawa
0:3
KS Bednarska
Akademia Piłkarska Brychczy
2:4
Amigos Warszawa
UKS II ASzWoj Rembertów
2:2
KS Wesoła
Kamionek Warszawa
2:6
KS II Łomianki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
Pauza
GKP Targówek
3:1
Akademia Piłkarska Brychczy
KS Blizne
2:7
Zły Warszawa
KS Bednarska
3:1
UKS Łady
KS Wesoła
3:1
Amigos Warszawa
KS Iglica Warszawa
1:5
Coco Jambo Warszawa
KS Marymont 1911 Warszawa
2:0
UKS II ASzWoj Rembertów
Jedność Warszawa
1:4
Kamionek Warszawa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
Pauza
Zły Warszawa
5:0
KS Iglica Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
0:4
KS Wesoła
UKS Łady
6:1
KS Blizne
Amigos Warszawa
4:2
KS Marymont 1911 Warszawa
UKS II ASzWoj Rembertów
2:4
KS II Łomianki
Coco Jambo Warszawa
2:0
GKP Targówek
Kamionek Warszawa
3:6
KS Bednarska
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bednarska
Pauza
KS II Łomianki
2:0
Amigos Warszawa
Coco Jambo Warszawa
2:2
Akademia Piłkarska Brychczy
Jedność Warszawa
0:12
UKS II ASzWoj Rembertów
GKP Targówek
0:3
Zły Warszawa
KS Iglica Warszawa
0:4
UKS Łady
KS Marymont 1911 Warszawa
0:4
KS Wesoła
KS Blizne
0:0
Kamionek Warszawa
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Blizne
Pauza
UKS Łady
0:2
GKP Targówek
Amigos Warszawa
3:1
Jedność Warszawa
KS Wesoła
1:1
KS II Łomianki
Zły Warszawa
5:0
Coco Jambo Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
2:2
KS Marymont 1911 Warszawa
UKS II ASzWoj Rembertów
2:3
KS Bednarska
Kamionek Warszawa
2:0
KS Iglica Warszawa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Iglica Warszawa
Pauza
KS II Łomianki
3:3
KS Marymont 1911 Warszawa
Coco Jambo Warszawa
2:1
UKS Łady
Jedność Warszawa
0:8
KS Wesoła
KS Blizne
2:2
UKS II ASzWoj Rembertów
KS Bednarska
6:1
Amigos Warszawa
Zły Warszawa
5:1
Akademia Piłkarska Brychczy
GKP Targówek
0:1
Kamionek Warszawa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Targówek
Pauza
UKS Łady
0:3
Zły Warszawa
Amigos Warszawa
2:3
KS Blizne
KS Wesoła
5:0
KS Bednarska
KS Marymont 1911 Warszawa
7:0
Jedność Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
1:8
KS II Łomianki
UKS II ASzWoj Rembertów
12:0
KS Iglica Warszawa
Kamionek Warszawa
3:7
Coco Jambo Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości