zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
6:0
PWKS II Huragan II Wołomin
Wisła Jabłonna
2:0
Wkra Pomiechówek
UKS ASzWoj Rembertów
0:3
SRT Halinów
SP Inter Warszawa
0:10
Legionovia II Legionowo
AP II Marcovia II Marki
4:3
Korona Warszawa
Wicher Kobyłka
0:4
MKS Hutnik Warszawa
Legion Warszawa
3:2
ŁKS Łochów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
5:0
Legion Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
1:3
AP II Marcovia II Marki
Korona Warszawa
3:0
SP Inter Warszawa
SRT Halinów
0:2
MKS Hutnik Warszawa
Legionovia II Legionowo
2:3
Mazur Radzymin
PWKS II Huragan II Wołomin
0:2
Wisła Jabłonna
ŁKS Łochów
2:2
Wicher Kobyłka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
4:2
Wkra Pomiechówek
Mazur Radzymin
5:0
Korona Warszawa
Wisła Jabłonna
2:5
Legionovia II Legionowo
Legion Warszawa
2:3
PWKS II Huragan II Wołomin
SP Inter Warszawa
1:4
UKS ASzWoj Rembertów
AP II Marcovia II Marki
3:1
SRT Halinów
MKS Hutnik Warszawa
2:1
ŁKS Łochów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
3:2
MKS Hutnik Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
1:4
Mazur Radzymin
Korona Warszawa
0:7
Wisła Jabłonna
Legionovia II Legionowo
3:1
Legion Warszawa
PWKS II Huragan II Wołomin
3:1
Wicher Kobyłka
AP II Marcovia II Marki
3:2
SP Inter Warszawa
SRT Halinów
0:4
ŁKS Łochów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
2:5
Legionovia II Legionowo
Mazur Radzymin
7:1
AP II Marcovia II Marki
Wisła Jabłonna
5:1
UKS ASzWoj Rembertów
MKS Hutnik Warszawa
3:1
PWKS II Huragan II Wołomin
Legion Warszawa
3:4
Korona Warszawa
SP Inter Warszawa
1:3
SRT Halinów
ŁKS Łochów
4:1
Wkra Pomiechówek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS ASzWoj Rembertów
0:4
Legion Warszawa
Korona Warszawa
0:3
Wicher Kobyłka
SRT Halinów
0:3
Wkra Pomiechówek
SP Inter Warszawa
1:4
Mazur Radzymin
Legionovia II Legionowo
2:1
MKS Hutnik Warszawa
AP II Marcovia II Marki
1:7
Wisła Jabłonna
PWKS II Huragan II Wołomin
3:3
ŁKS Łochów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
5:2
UKS ASzWoj Rembertów
Mazur Radzymin
2:1
SRT Halinów
Wisła Jabłonna
5:0
SP Inter Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
2:0
Korona Warszawa
Legion Warszawa
7:0
AP II Marcovia II Marki
Wkra Pomiechówek
3:1
PWKS II Huragan II Wołomin
ŁKS Łochów
1:1
Legionovia II Legionowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
3:2
Wisła Jabłonna
UKS ASzWoj Rembertów
1:3
MKS Hutnik Warszawa
SRT Halinów
2:1
PWKS II Huragan II Wołomin
SP Inter Warszawa
1:4
Legion Warszawa
Legionovia II Legionowo
5:1
Wkra Pomiechówek
AP II Marcovia II Marki
0:5
Wicher Kobyłka
Korona Warszawa
3:12
ŁKS Łochów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
8:0
SP Inter Warszawa
Wisła Jabłonna
6:2
SRT Halinów
Wkra Pomiechówek
2:7
Korona Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
3:0
AP II Marcovia II Marki
Legion Warszawa
0:4
Mazur Radzymin
PWKS II Huragan II Wołomin
0:5
Legionovia II Legionowo
ŁKS Łochów
6:1
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
2:1
Wicher Kobyłka
Wisła Jabłonna
2:2
Legion Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
0:2
Wkra Pomiechówek
Korona Warszawa
7:2
PWKS II Huragan II Wołomin
SRT Halinów
2:4
Legionovia II Legionowo
SP Inter Warszawa
0:3
MKS Hutnik Warszawa
AP II Marcovia II Marki
2:5
ŁKS Łochów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
1:0
Wisła Jabłonna
MKS Hutnik Warszawa
0:3
Mazur Radzymin
Legion Warszawa
3:1
SRT Halinów
Wkra Pomiechówek
5:3
AP II Marcovia II Marki
ŁKS Łochów
6:0
SP Inter Warszawa
Legionovia II Legionowo
11:1
Korona Warszawa
PWKS II Huragan II Wołomin
5:4
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
2:2
Legion Warszawa
Wisła Jabłonna
1:2
MKS Hutnik Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
3:5
Legionovia II Legionowo
SRT Halinów
1:4
Korona Warszawa
SP Inter Warszawa
3:2
Wkra Pomiechówek
AP II Marcovia II Marki
1:5
PWKS II Huragan II Wołomin
Mazur Radzymin
1:4
ŁKS Łochów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
3:0
SRT Halinów
Wkra Pomiechówek
0:1
Mazur Radzymin
MKS Hutnik Warszawa
1:2
Legion Warszawa
ŁKS Łochów
1:2
Wisła Jabłonna
Korona Warszawa
8:3
UKS ASzWoj Rembertów
Legionovia II Legionowo
3:0
AP II Marcovia II Marki
PWKS II Huragan II Wołomin
3:2
SP Inter Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SRT Halinów
3:0*
UKS ASzWoj Rembertów
Wkra Pomiechówek
3:2
Wisła Jabłonna
MKS Hutnik Warszawa
1:0
Wicher Kobyłka
ŁKS Łochów
3:1
Legion Warszawa
Korona Warszawa
3:3
AP II Marcovia II Marki
Legionovia II Legionowo
6:2
SP Inter Warszawa
PWKS II Huragan II Wołomin
1:6
Mazur Radzymin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
2:2
Legionovia II Legionowo
Wisła Jabłonna
2:3
PWKS II Huragan II Wołomin
MKS Hutnik Warszawa
3:1
SRT Halinów
Legion Warszawa
2:5
Wkra Pomiechówek
SP Inter Warszawa
0:0
Korona Warszawa
AP II Marcovia II Marki
3:0*
UKS ASzWoj Rembertów
Wicher Kobyłka
2:0
ŁKS Łochów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
1:2
Wicher Kobyłka
UKS ASzWoj Rembertów
0:3*
SP Inter Warszawa
Korona Warszawa
0:7
Mazur Radzymin
SRT Halinów
1:1
AP II Marcovia II Marki
Legionovia II Legionowo
3:1
Wisła Jabłonna
PWKS II Huragan II Wołomin
3:0
Legion Warszawa
ŁKS Łochów
2:1
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
7:0
PWKS II Huragan II Wołomin
Mazur Radzymin
3:0*
UKS ASzWoj Rembertów
Wisła Jabłonna
0:1
Korona Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
1:1
Wkra Pomiechówek
Legion Warszawa
0:1
Legionovia II Legionowo
SP Inter Warszawa
0:2
AP II Marcovia II Marki
ŁKS Łochów
3:0*
SRT Halinów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS ASzWoj Rembertów
0:3*
Wisła Jabłonna
Korona Warszawa
3:0
Legion Warszawa
SRT Halinów
5:0
SP Inter Warszawa
Legionovia II Legionowo
1:0
Wicher Kobyłka
PWKS II Huragan II Wołomin
2:3
MKS Hutnik Warszawa
AP II Marcovia II Marki
0:0
Mazur Radzymin
Wkra Pomiechówek
4:4
ŁKS Łochów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
1:0
Korona Warszawa
Mazur Radzymin
2:0
SP Inter Warszawa
Wisła Jabłonna
4:0
AP II Marcovia II Marki
Wkra Pomiechówek
2:1
SRT Halinów
MKS Hutnik Warszawa
2:5
Legionovia II Legionowo
Legion Warszawa
3:0*
UKS ASzWoj Rembertów
ŁKS Łochów
6:0
PWKS II Huragan II Wołomin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS ASzWoj Rembertów
0:3*
Wicher Kobyłka
SRT Halinów
2:3
Mazur Radzymin
SP Inter Warszawa
1:2
Wisła Jabłonna
AP II Marcovia II Marki
5:3
Legion Warszawa
Korona Warszawa
4:2
MKS Hutnik Warszawa
Legionovia II Legionowo
4:6
ŁKS Łochów
PWKS II Huragan II Wołomin
2:2
Wkra Pomiechówek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
1:1
Legionovia II Legionowo
PWKS II Huragan II Wołomin
1:4
SRT Halinów
Wicher Kobyłka
2:0
AP II Marcovia II Marki
Wisła Jabłonna
1:2
Mazur Radzymin
MKS Hutnik Warszawa
3:0*
UKS ASzWoj Rembertów
ŁKS Łochów
3:1
Korona Warszawa
Legion Warszawa
3:1
SP Inter Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
2:1
Legion Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
0:3*
ŁKS Łochów
Korona Warszawa
3:0
Wkra Pomiechówek
SRT Halinów
2:4
Wisła Jabłonna
SP Inter Warszawa
0:8
Wicher Kobyłka
Legionovia II Legionowo
6:1
PWKS II Huragan II Wołomin
AP II Marcovia II Marki
1:2
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
1:1
Mazur Radzymin
Wkra Pomiechówek
3:0*
UKS ASzWoj Rembertów
MKS Hutnik Warszawa
1:2
SP Inter Warszawa
Legion Warszawa
2:2
Wisła Jabłonna
Legionovia II Legionowo
3:0
SRT Halinów
PWKS II Huragan II Wołomin
0:8
Korona Warszawa
ŁKS Łochów
2:0
AP II Marcovia II Marki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Warszawa
3:1
Legionovia II Legionowo
Mazur Radzymin
2:1
MKS Hutnik Warszawa
Wisła Jabłonna
4:2
Wicher Kobyłka
UKS ASzWoj Rembertów
0:3*
PWKS II Huragan II Wołomin
SRT Halinów
4:2
Legion Warszawa
AP II Marcovia II Marki
4:3
Wkra Pomiechówek
SP Inter Warszawa
3:7
ŁKS Łochów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
1:0
SP Inter Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
1:5
Wisła Jabłonna
Legion Warszawa
1:5
Wicher Kobyłka
Korona Warszawa
2:4
SRT Halinów
Legionovia II Legionowo
3:0*
UKS ASzWoj Rembertów
PWKS II Huragan II Wołomin
1:2
AP II Marcovia II Marki
ŁKS Łochów
2:2
Mazur Radzymin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
5:0
Wkra Pomiechówek
UKS ASzWoj Rembertów
0:3*
Korona Warszawa
Legion Warszawa
3:0
MKS Hutnik Warszawa
SRT Halinów
2:6
Wicher Kobyłka
SP Inter Warszawa
2:0
PWKS II Huragan II Wołomin
AP II Marcovia II Marki
3:1
Legionovia II Legionowo
Wisła Jabłonna
1:2
ŁKS Łochów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości