Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
0:8
Mazur Radzymin
TKS Bóbr Tłuszcz
0:0
Wisła Jabłonna
UWKS Legia Bemowo
3:5
Ząbkovia II Ząbki
UKS Orły Zielonka
6:0
WKS Rząśnik
Legionovia III Legionowo
5:1
PWKS II Huragan II Wołomin
KS Płudy Warszawa
1:1
ŁKS Łochów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
3:0
UWKS Legia Bemowo
WKS Rząśnik
1:0
Wkra Pomiechówek
Wisła Jabłonna
3:7
UKS Orły Zielonka
PWKS II Huragan II Wołomin
1:0
TKS Bóbr Tłuszcz
Ząbkovia II Ząbki
3:0
KS Płudy Warszawa
GKS Dąbrówka
3:3
ŁKS Łochów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TKS Bóbr Tłuszcz
Pauza
Wkra Pomiechówek
4:0
Wisła Jabłonna
UWKS Legia Bemowo
4:2
WKS Rząśnik
UKS Orły Zielonka
6:1
PWKS II Huragan II Wołomin
KS Płudy Warszawa
0:4
Mazur Radzymin
Legionovia III Legionowo
1:5
GKS Dąbrówka
ŁKS Łochów
2:3
Ząbkovia II Ząbki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orły Zielonka
Pauza
WKS Rząśnik
1:3
KS Płudy Warszawa
Wisła Jabłonna
1:2
UWKS Legia Bemowo
GKS Dąbrówka
3:1
Ząbkovia II Ząbki
PWKS II Huragan II Wołomin
6:5
Wkra Pomiechówek
Legionovia III Legionowo
5:0
TKS Bóbr Tłuszcz
Mazur Radzymin
7:1
ŁKS Łochów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
Pauza
TKS Bóbr Tłuszcz
0:1
GKS Dąbrówka
UWKS Legia Bemowo
6:2
PWKS II Huragan II Wołomin
UKS Orły Zielonka
5:1
Legionovia III Legionowo
KS Płudy Warszawa
2:5
Wisła Jabłonna
Ząbkovia II Ząbki
2:1
Mazur Radzymin
ŁKS Łochów
3:4
WKS Rząśnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UWKS Legia Bemowo
Pauza
WKS Rząśnik
3:3
Ząbkovia II Ząbki
GKS Dąbrówka
0:3
Mazur Radzymin
TKS Bóbr Tłuszcz
2:2
UKS Orły Zielonka
PWKS II Huragan II Wołomin
5:0
KS Płudy Warszawa
Legionovia III Legionowo
3:0
Wkra Pomiechówek
Wisła Jabłonna
2:4
ŁKS Łochów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Płudy Warszawa
Pauza
Mazur Radzymin
8:0
WKS Rząśnik
Wkra Pomiechówek
2:9
TKS Bóbr Tłuszcz
ŁKS Łochów
1:2
PWKS II Huragan II Wołomin
UWKS Legia Bemowo
2:0
Legionovia III Legionowo
UKS Orły Zielonka
4:2
GKS Dąbrówka
Ząbkovia II Ząbki
9:1
Wisła Jabłonna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łochów
Pauza
Wisła Jabłonna
0:2
Mazur Radzymin
GKS Dąbrówka
2:3
WKS Rząśnik
TKS Bóbr Tłuszcz
1:1
UWKS Legia Bemowo
PWKS II Huragan II Wołomin
2:11
Ząbkovia II Ząbki
UKS Orły Zielonka
3:0*
Wkra Pomiechówek
Legionovia III Legionowo
2:0
KS Płudy Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ząbkovia II Ząbki
Pauza
Mazur Radzymin
7:0
PWKS II Huragan II Wołomin
WKS Rząśnik
0:3
Wisła Jabłonna
Wkra Pomiechówek
3:0
GKS Dąbrówka
UWKS Legia Bemowo
1:3
UKS Orły Zielonka
KS Płudy Warszawa
4:2
TKS Bóbr Tłuszcz
ŁKS Łochów
3:7
Legionovia III Legionowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
Pauza
Wkra Pomiechówek
0:3
UWKS Legia Bemowo
GKS Dąbrówka
3:2
Wisła Jabłonna
PWKS II Huragan II Wołomin
4:4
WKS Rząśnik
UKS Orły Zielonka
2:0
KS Płudy Warszawa
Legionovia III Legionowo
2:1
Ząbkovia II Ząbki
TKS Bóbr Tłuszcz
2:3
ŁKS Łochów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
Pauza
UWKS Legia Bemowo
2:4
GKS Dąbrówka
KS Płudy Warszawa
4:4
Wkra Pomiechówek
Mazur Radzymin
2:1
Legionovia III Legionowo
Wisła Jabłonna
3:0*
PWKS II Huragan II Wołomin
ŁKS Łochów
1:2
UKS Orły Zielonka
Ząbkovia II Ząbki
3:0*
TKS Bóbr Tłuszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
Pauza
GKS Dąbrówka
2:2
PWKS II Huragan II Wołomin
TKS Bóbr Tłuszcz
1:1
Mazur Radzymin
UWKS Legia Bemowo
0:2
KS Płudy Warszawa
UKS Orły Zielonka
2:0
Ząbkovia II Ząbki
Legionovia III Legionowo
7:1
WKS Rząśnik
Wkra Pomiechówek
2:1
ŁKS Łochów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS II Huragan II Wołomin
Pauza
Ząbkovia II Ząbki
15:0
Wkra Pomiechówek
Mazur Radzymin
3:4
UKS Orły Zielonka
WKS Rząśnik
0:3
TKS Bóbr Tłuszcz
Wisła Jabłonna
1:7
Legionovia III Legionowo
KS Płudy Warszawa
2:2
GKS Dąbrówka
ŁKS Łochów
3:2
UWKS Legia Bemowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości