Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionek Warszawa
2:2
GKS Dąbrówka
Mazur II Radzymin
1:2
Korona Jadów
LKS Wisła Zakroczym
3:1
Sokół II Serock
UKS Orły Zielonka
11:0
Farmacja Tarchomin
Wicher II Kobyłka
3:2
Dąb II Wieliszew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dąbrówka
3:2
Mazur II Radzymin
Korona Jadów
1:4
Wicher II Kobyłka
Farmacja Tarchomin
0:10
Kamionek Warszawa
Dąb II Wieliszew
6:1
LKS Wisła Zakroczym
Zły Warszawa
6:0
Sokół II Serock
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur II Radzymin
3:0*
Farmacja Tarchomin
LKS Wisła Zakroczym
4:4
Korona Jadów
UKS Orły Zielonka
2:3
Zły Warszawa
Sokół II Serock
4:2
Dąb II Wieliszew
Wicher II Kobyłka
1:2
GKS Dąbrówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Farmacja Tarchomin
1:10
Wicher II Kobyłka
GKS Dąbrówka
5:3
LKS Wisła Zakroczym
Zły Warszawa
7:1
Dąb II Wieliszew
Korona Jadów
7:3
Sokół II Serock
UKS Orły Zielonka
2:3
Kamionek Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur II Radzymin
2:2
UKS Orły Zielonka
Sokół II Serock
1:2
GKS Dąbrówka
LKS Wisła Zakroczym
13:0
Farmacja Tarchomin
Dąb II Wieliszew
2:4
Korona Jadów
Kamionek Warszawa
0:6
Zły Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orły Zielonka
1:3
Wicher II Kobyłka
Zły Warszawa
7:0
Korona Jadów
GKS Dąbrówka
3:2
Dąb II Wieliszew
Kamionek Warszawa
5:1
Mazur II Radzymin
Farmacja Tarchomin
3:3
Sokół II Serock
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur II Radzymin
0:4
Zły Warszawa
LKS Wisła Zakroczym
6:2
UKS Orły Zielonka
Wicher II Kobyłka
4:4
Kamionek Warszawa
Korona Jadów
2:3
GKS Dąbrówka
Dąb II Wieliszew
10:3
Farmacja Tarchomin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Farmacja Tarchomin
0:7
Korona Jadów
Kamionek Warszawa
7:1
LKS Wisła Zakroczym
Mazur II Radzymin
0:4
Wicher II Kobyłka
Zły Warszawa
0:1
GKS Dąbrówka
UKS Orły Zielonka
5:4
Sokół II Serock
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
Pauza
Wicher II Kobyłka
1:1
Zły Warszawa
LKS Wisła Zakroczym
3:4
Mazur II Radzymin
Sokół II Serock
4:1
Kamionek Warszawa
Dąb II Wieliszew
3:3
UKS Orły Zielonka
GKS Dąbrówka
4:0
Farmacja Tarchomin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Dąbrówka
Zły Warszawa
2:1
Farmacja Tarchomin
Wicher II Kobyłka
4:1
LKS Wisła Zakroczym
Mazur II Radzymin
6:2
Sokół II Serock
Kamionek Warszawa
4:4
Dąb II Wieliszew
UKS Orły Zielonka
1:0
Korona Jadów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Farmacja Tarchomin
Pauza
Sokół II Serock
1:2
Wicher II Kobyłka
Korona Jadów
2:1
Kamionek Warszawa
GKS Dąbrówka
5:2
UKS Orły Zielonka
LKS Wisła Zakroczym
0:8
Zły Warszawa
Dąb II Wieliszew
5:2
Mazur II Radzymin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości