zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
3:1
Wkra Żuromin
Mławianka Mława
2:1
MKS Ząbkovia ząbki
Korona Ostrołęka
1:1
Pogoń II Siedlce
MKS Hutnik Warszawa
1:1
KS Łomianki
Wisła II Płock
4:1
Drukarz Warszawa
PWKS Huragan Wołomin
2:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin
1:1
MKS Ciechanów
Kasztelan Sierpc
0:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:0
Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:1
Korona Ostrołęka
Pogoń II Siedlce
2:0
Mazur Gostynin
MKS Przasnysz
4:0
Kasztelan Sierpc
MKS Ciechanów
0:1
Wkra Żuromin
Wisła II Płock
1:0
MKS Hutnik Warszawa
KS Łomianki
2:4
PWKS Huragan Wołomin
Drukarz Warszawa
2:0
MKS Ząbkovia ząbki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
- : -
Pogoń II Siedlce
Mławianka Mława
- : -
MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka
- : -
KS Łomianki
MKS Hutnik Warszawa
- : -
Drukarz Warszawa
PWKS Huragan Wołomin
- : -
Wisła II Płock
MKS Ząbkovia ząbki
- : -
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mazur Gostynin
- : -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kasztelan Sierpc
- : -
MKS Ciechanów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
- : -
MKS Ząbkovia ząbki
MKS Ciechanów
- : -
Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
- : -
Wkra Żuromin
Drukarz Warszawa
- : -
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Pogoń II Siedlce
- : -
Kasztelan Sierpc
MKS Hutnik Warszawa
- : -
PWKS Huragan Wołomin
Wisła II Płock
- : -
Korona Ostrołęka
KS Łomianki
- : -
Mazur Gostynin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
- : -
KS Łomianki
Mławianka Mława
- : -
Pogoń II Siedlce
Korona Ostrołęka
- : -
MKS Hutnik Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki
- : -
MKS Przasnysz
PWKS Huragan Wołomin
- : -
Drukarz Warszawa
MKS Ząbkovia ząbki
- : -
MKS Ciechanów
Mazur Gostynin
- : -
Wisła II Płock
Kasztelan Sierpc
- : -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
- : -
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
- : -
Mławianka Mława
Drukarz Warszawa
- : -
MKS Przasnysz
Pogoń II Siedlce
- : -
MKS Ząbkovia ząbki
Wisła II Płock
- : -
Wkra Żuromin
PWKS Huragan Wołomin
- : -
Korona Ostrołęka
MKS Hutnik Warszawa
- : -
Mazur Gostynin
KS Łomianki
- : -
Kasztelan Sierpc
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
- : -
MKS Ciechanów
Wkra Żuromin
- : -
MKS Hutnik Warszawa
Mławianka Mława
- : -
KS Łomianki
Korona Ostrołęka
- : -
Drukarz Warszawa
Mazur Gostynin
- : -
PWKS Huragan Wołomin
Mazovia Mińsk Mazowiecki
- : -
Pogoń II Siedlce
MKS Ząbkovia ząbki
- : -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kasztelan Sierpc
- : -
Wisła II Płock
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
- : -
MKS Ząbkovia ząbki
Korona Ostrołęka
- : -
Mazur Gostynin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
- : -
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Drukarz Warszawa
- : -
MKS Ciechanów
Pogoń II Siedlce
- : -
MKS Przasnysz
Wisła II Płock
- : -
Mławianka Mława
PWKS Huragan Wołomin
- : -
Wkra Żuromin
MKS Hutnik Warszawa
- : -
Kasztelan Sierpc
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
- : -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Wkra Żuromin
- : -
Korona Ostrołęka
Mławianka Mława
- : -
MKS Hutnik Warszawa
MKS Ciechanów
- : -
Pogoń II Siedlce
Mazur Gostynin
- : -
Drukarz Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki
- : -
KS Łomianki
MKS Ząbkovia ząbki
- : -
Wisła II Płock
Kasztelan Sierpc
- : -
PWKS Huragan Wołomin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
- : -
MKS Przasnysz
Mazur Gostynin
- : -
Wkra Żuromin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
- : -
MKS Ciechanów
Drukarz Warszawa
- : -
Pogoń II Siedlce
MKS Hutnik Warszawa
- : -
MKS Ząbkovia ząbki
Wisła II Płock
- : -
Mazovia Mińsk Mazowiecki
PWKS Huragan Wołomin
- : -
Mławianka Mława
Korona Ostrołęka
- : -
Kasztelan Sierpc
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
- : -
Wisła II Płock
Wkra Żuromin
- : -
Drukarz Warszawa
Mławianka Mława
- : -
Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów
- : -
KS Łomianki
Pogoń II Siedlce
- : -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazovia Mińsk Mazowiecki
- : -
MKS Hutnik Warszawa
MKS Ząbkovia ząbki
- : -
PWKS Huragan Wołomin
Kasztelan Sierpc
- : -
Mazur Gostynin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
- : -
Kasztelan Sierpc
KS Łomianki
- : -
Pogoń II Siedlce
Korona Ostrołęka
- : -
MKS Ząbkovia ząbki
Mazur Gostynin
- : -
Mławianka Mława
Drukarz Warszawa
- : -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Hutnik Warszawa
- : -
MKS Przasnysz
Wisła II Płock
- : -
MKS Ciechanów
PWKS Huragan Wołomin
- : -
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
- : -
PWKS Huragan Wołomin
Mławianka Mława
- : -
Wkra Żuromin
MKS Ciechanów
- : -
MKS Hutnik Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
- : -
KS Łomianki
Pogoń II Siedlce
- : -
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki
- : -
Korona Ostrołęka
MKS Ząbkovia ząbki
- : -
Mazur Gostynin
Kasztelan Sierpc
- : -
Drukarz Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
- : -
MKS Ząbkovia ząbki
Korona Ostrołęka
- : -
MKS Przasnysz
Mazur Gostynin
- : -
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Drukarz Warszawa
- : -
KS Łomianki
MKS Hutnik Warszawa
- : -
Pogoń II Siedlce
Kasztelan Sierpc
- : -
Mławianka Mława
Wisła II Płock
- : -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
PWKS Huragan Wołomin
- : -
MKS Ciechanów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
- : -
Mazur Gostynin
KS Łomianki
- : -
Wisła II Płock
Mławianka Mława
- : -
Drukarz Warszawa
MKS Ciechanów
- : -
Korona Ostrołęka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
- : -
MKS Hutnik Warszawa
Pogoń II Siedlce
- : -
PWKS Huragan Wołomin
Mazovia Mińsk Mazowiecki
- : -
Wkra Żuromin
MKS Ząbkovia ząbki
- : -
Kasztelan Sierpc
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości