Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
3:1
Wkra Żuromin
Mławianka Mława
2:1
MKS Ząbkovia ząbki
Korona Ostrołęka
1:1
Pogoń II Siedlce
MKS Hutnik Warszawa
1:1
KS Łomianki
Wisła II Płock
4:1
Drukarz Warszawa
PWKS Huragan Wołomin
2:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin
1:1
MKS Ciechanów
Kasztelan Sierpc
0:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:0
Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:1
Korona Ostrołęka
Pogoń II Siedlce
2:0
Mazur Gostynin
MKS Przasnysz
4:0
Kasztelan Sierpc
MKS Ciechanów
0:1
Wkra Żuromin
Wisła II Płock
1:0
MKS Hutnik Warszawa
KS Łomianki
2:4
PWKS Huragan Wołomin
Drukarz Warszawa
2:0
MKS Ząbkovia ząbki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
0:3
Pogoń II Siedlce
Mazur Gostynin
0:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Hutnik Warszawa
1:1
Drukarz Warszawa
Kasztelan Sierpc
3:0
MKS Ciechanów
PWKS Huragan Wołomin
2:0
Wisła II Płock
MKS Ząbkovia ząbki
2:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława
0:0
MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka
1:2
KS Łomianki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Siedlce
0:0
Kasztelan Sierpc
MKS Hutnik Warszawa
1:3
PWKS Huragan Wołomin
Drukarz Warszawa
1:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
6:2
Wkra Żuromin
MKS Przasnysz
1:2
MKS Ząbkovia ząbki
KS Łomianki
3:1
Mazur Gostynin
MKS Ciechanów
3:2
Mławianka Mława
Wisła II Płock
3:1
Korona Ostrołęka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
2:1
Wisła II Płock
Kasztelan Sierpc
0:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
PWKS Huragan Wołomin
6:0
Drukarz Warszawa
Wkra Żuromin
2:1
KS Łomianki
Mławianka Mława
0:3
Pogoń II Siedlce
MKS Ząbkovia ząbki
6:0
MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka
2:2
MKS Hutnik Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:4
MKS Przasnysz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
3:2
MKS Przasnysz
MKS Hutnik Warszawa
1:2
Mazur Gostynin
Wisła II Płock
2:1
Wkra Żuromin
PWKS Huragan Wołomin
1:0
Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów
0:4
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:0
Mławianka Mława
KS Łomianki
3:1
Kasztelan Sierpc
Pogoń II Siedlce
0:4
MKS Ząbkovia ząbki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mławianka Mława
0:2
KS Łomianki
Korona Ostrołęka
1:0
Drukarz Warszawa
Mazur Gostynin
0:2
PWKS Huragan Wołomin
MKS Przasnysz
6:1
MKS Ciechanów
Wkra Żuromin
1:2
MKS Hutnik Warszawa
Kasztelan Sierpc
1:5
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:1
Pogoń II Siedlce
MKS Ząbkovia ząbki
1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
3:1
Kasztelan Sierpc
Wisła II Płock
4:1
Mławianka Mława
PWKS Huragan Wołomin
3:1
Wkra Żuromin
Drukarz Warszawa
2:3
MKS Ciechanów
KS Łomianki
1:1
MKS Ząbkovia ząbki
Korona Ostrołęka
1:0
Mazur Gostynin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
4:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Pogoń II Siedlce
1:2
MKS Przasnysz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:0
KS Łomianki
MKS Ząbkovia ząbki
4:0
Wisła II Płock
MKS Przasnysz
3:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin
1:1
Drukarz Warszawa
Kasztelan Sierpc
1:2
PWKS Huragan Wołomin
Wkra Żuromin
1:0
Korona Ostrołęka
Mławianka Mława
0:3
MKS Hutnik Warszawa
MKS Ciechanów
3:1
Pogoń II Siedlce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:0
MKS Ciechanów
MKS Hutnik Warszawa
1:0
MKS Ząbkovia ząbki
PWKS Huragan Wołomin
2:0
Mławianka Mława
KS Łomianki
3:2
MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa
1:2
Pogoń II Siedlce
Korona Ostrołęka
1:1
Kasztelan Sierpc
Mazur Gostynin
1:0
Wkra Żuromin
Wisła II Płock
2:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ząbkovia ząbki
3:0
PWKS Huragan Wołomin
MKS Przasnysz
0:0
Wisła II Płock
Wkra Żuromin
2:3
Drukarz Warszawa
Mławianka Mława
1:0
Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów
3:1
KS Łomianki
Kasztelan Sierpc
0:2
Mazur Gostynin
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:1
MKS Hutnik Warszawa
Pogoń II Siedlce
3:0*
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
0:3
Mławianka Mława
MKS Hutnik Warszawa
4:3
MKS Przasnysz
Wisła II Płock
0:0
MKS Ciechanów
PWKS Huragan Wołomin
2:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Drukarz Warszawa
4:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Wkra Żuromin
3:2
Kasztelan Sierpc
KS Łomianki
0:0
Pogoń II Siedlce
Korona Ostrołęka
3:1
MKS Ząbkovia ząbki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
- : -
PWKS Huragan Wołomin
Mławianka Mława
- : -
Wkra Żuromin
MKS Ciechanów
- : -
MKS Hutnik Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
- : -
KS Łomianki
Pogoń II Siedlce
- : -
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki
- : -
Korona Ostrołęka
Kasztelan Sierpc
- : -
Drukarz Warszawa
MKS Ząbkovia ząbki
- : -
Mazur Gostynin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
- : -
MKS Ząbkovia ząbki
Korona Ostrołęka
- : -
MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa
- : -
KS Łomianki
MKS Hutnik Warszawa
- : -
Pogoń II Siedlce
Kasztelan Sierpc
- : -
Mławianka Mława
Wisła II Płock
- : -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
PWKS Huragan Wołomin
- : -
MKS Ciechanów
Mazur Gostynin
- : -
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
- : -
Mazur Gostynin
KS Łomianki
- : -
Wisła II Płock
Mławianka Mława
- : -
Drukarz Warszawa
MKS Ciechanów
- : -
Korona Ostrołęka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
- : -
MKS Hutnik Warszawa
Pogoń II Siedlce
- : -
PWKS Huragan Wołomin
Mazovia Mińsk Mazowiecki
- : -
Wkra Żuromin
MKS Ząbkovia ząbki
- : -
Kasztelan Sierpc
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości