Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Warszawa
4:5
Victoria Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
2:4
GKP Targówek Warszawa
KKS Zoliborz Warszawa
4:9
KS Bednarska
SKRA Warszawa
0:2
Marymont Warszawa
Cuervos F.C.
0:1
UKS ASzWoj Rembertów
UWKS Legia Bemowo
6:0
Jedność Warszawa
SP Inter Warszawa
6:0
Farmacja Tarchomin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Warszawa
2:2
Akademia Piłkarska Brychczy
UKS ASzWoj Rembertów
0:0
UWKS Legia Bemowo
Farmacja Tarchomin
1:4
SKRA Warszawa
GKP Targówek Warszawa
4:2
Cuervos F.C.
Victoria Warszawa
4:2
KS Bednarska
Marymont Warszawa
4:0
KKS Zoliborz Warszawa
Jedność Warszawa
2:2
SP Inter Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
4:2
Skra 1921 Warszawa
KS Bednarska
3:4
Marymont Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
2:0
Victoria Warszawa
Cuervos F.C.
1:0
Świt II Warszawa
UWKS Legia Bemowo
1:2
GKP Targówek Warszawa
KKS Zoliborz Warszawa
2:1
Farmacja Tarchomin
SP Inter Warszawa
2:0
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Warszawa
4:1
UWKS Legia Bemowo
UKS ASzWoj Rembertów
1:3
Skra 1921 Warszawa
Jedność Warszawa
1:2
KKS Zoliborz Warszawa
Farmacja Tarchomin
1:7
KS Bednarska
GKP Targówek Warszawa
2:4
SP Inter Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
3:0
Cuervos F.C.
Victoria Warszawa
- : -
Marymont Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bednarska
3:4
Jedność Warszawa
Marymont Warszawa
7:1
Farmacja Tarchomin
Cuervos F.C.
2:4
Victoria Warszawa
UWKS Legia Bemowo
3:2
Akademia Piłkarska Brychczy
KKS Zoliborz Warszawa
0:2
UKS ASzWoj Rembertów
Skra 1921 Warszawa
3:3
GKP Targówek Warszawa
SP Inter Warszawa
1:0
Świt II Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Warszawa
- : -
Skra 1921 Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
- : -
KS Bednarska
Jedność Warszawa
- : -
Marymont Warszawa
GKP Targówek Warszawa
- : -
KKS Zoliborz Warszawa
Victoria Warszawa
- : -
Farmacja Tarchomin
Cuervos F.C.
- : -
UWKS Legia Bemowo
Akademia Piłkarska Brychczy
- : -
SP Inter Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Inter Warszawa
- : -
Cuervos F.C.
Farmacja Tarchomin
- : -
Jedność Warszawa
KS Bednarska
- : -
GKP Targówek Warszawa
Marymont Warszawa
- : -
UKS ASzWoj Rembertów
UWKS Legia Bemowo
- : -
Victoria Warszawa
KKS Zoliborz Warszawa
- : -
Świt II Warszawa
Skra 1921 Warszawa
- : -
Akademia Piłkarska Brychczy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UWKS Legia Bemowo
- : -
SP Inter Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości