Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Warszawa
4:5
Victoria Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
2:4
GKP Targówek Warszawa
KKS Zoliborz Warszawa
4:9
KS Bednarska
Cuervos F.C.
0:1
UKS ASzWoj Rembertów
UWKS Legia Bemowo
6:0
Jedność Warszawa
SP Inter Warszawa
6:0
Farmacja Tarchomin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Warszawa
2:2
Akademia Piłkarska Brychczy
UKS ASzWoj Rembertów
0:0
UWKS Legia Bemowo
GKP Targówek Warszawa
4:2
Cuervos F.C.
Victoria Warszawa
4:2
KS Bednarska
Marymont Warszawa
4:0
KKS Zoliborz Warszawa
Jedność Warszawa
2:2
SP Inter Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
4:2
Skra 1921 Warszawa
KS Bednarska
3:4
Marymont Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
2:0
Victoria Warszawa
Cuervos F.C.
1:0
Świt II Warszawa
UWKS Legia Bemowo
1:2
GKP Targówek Warszawa
KKS Zoliborz Warszawa
2:1
Farmacja Tarchomin
SP Inter Warszawa
2:0
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Warszawa
4:1
UWKS Legia Bemowo
UKS ASzWoj Rembertów
1:3
Skra 1921 Warszawa
Jedność Warszawa
1:2
KKS Zoliborz Warszawa
Farmacja Tarchomin
1:7
KS Bednarska
GKP Targówek Warszawa
2:4
SP Inter Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
3:0
Cuervos F.C.
Victoria Warszawa
- : -
Marymont Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bednarska
3:4
Jedność Warszawa
Marymont Warszawa
7:1
Farmacja Tarchomin
Cuervos F.C.
2:4
Victoria Warszawa
UWKS Legia Bemowo
3:2
Akademia Piłkarska Brychczy
KKS Zoliborz Warszawa
0:2
UKS ASzWoj Rembertów
Skra 1921 Warszawa
3:3
GKP Targówek Warszawa
SP Inter Warszawa
1:0
Świt II Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Warszawa
3:1
Skra 1921 Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
2:2
KS Bednarska
Jedność Warszawa
0:2
Marymont Warszawa
GKP Targówek Warszawa
6:0
KKS Zoliborz Warszawa
Victoria Warszawa
3:0
Farmacja Tarchomin
Cuervos F.C.
2:9
UWKS Legia Bemowo
Akademia Piłkarska Brychczy
5:0
SP Inter Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Inter Warszawa
7:1
Cuervos F.C.
Farmacja Tarchomin
1:3
Jedność Warszawa
KS Bednarska
2:5
GKP Targówek Warszawa
Marymont Warszawa
4:0
UKS ASzWoj Rembertów
UWKS Legia Bemowo
3:1
Victoria Warszawa
KKS Zoliborz Warszawa
0:11
Świt II Warszawa
Skra 1921 Warszawa
2:1
Akademia Piłkarska Brychczy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Warszawa
0:2
KS Bednarska
UKS ASzWoj Rembertów
4:1
Farmacja Tarchomin
GKP Targówek Warszawa
0:0
Marymont Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
6:2
KKS Zoliborz Warszawa
Victoria Warszawa
0:0
Jedność Warszawa
Cuervos F.C.
1:0
Skra 1921 Warszawa
UWKS Legia Bemowo
5:1
SP Inter Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
2:3
UKS ASzWoj Rembertów
Farmacja Tarchomin
0:7
GKP Targówek Warszawa
SP Inter Warszawa
4:1
Victoria Warszawa
KS Bednarska
1:2
Akademia Piłkarska Brychczy
SKRA Warszawa
2:4
UWKS Legia Bemowo
Marymont Warszawa
1:0
Świt II Warszawa
KKS Zoliborz Warszawa
2:2
Cuervos F.C.
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Inter Warszawa
2:5
Skra 1921 Warszawa
Świt II Warszawa
7:3
Farmacja Tarchomin
GKP Targówek Warszawa
1:3
Jedność Warszawa
Akademia Piłkarska Brychczy
3:1
Marymont Warszawa
Victoria Warszawa
2:1
UKS ASzWoj Rembertów
Cuervos F.C.
0:1
KS Bednarska
UWKS Legia Bemowo
11:1
KKS Zoliborz Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra 1921 Warszawa
5:3
Victoria Warszawa
Marymont Warszawa
1:3
Cuervos F.C.
KKS Zoliborz Warszawa
2:1
SP Inter Warszawa
KS Bednarska
- : -
UWKS Legia Bemowo
UKS ASzWoj Rembertów
1:2
GKP Targówek Warszawa
Jedność Warszawa
4:3
Świt II Warszawa
Farmacja Tarchomin
- : -
Akademia Piłkarska Brychczy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Warszawa
4:3
UKS ASzWoj Rembertów
SP Inter Warszawa
3:4
KS Bednarska
Akademia Piłkarska Brychczy
3:0
Jedność Warszawa
Victoria Warszawa
2:3
GKP Targówek Warszawa
Cuervos F.C.
3:2
Farmacja Tarchomin
UWKS Legia Bemowo
5:1
Marymont Warszawa
Skra 1921 Warszawa
6:0
KKS Zoliborz Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS ASzWoj Rembertów
0:6
Akademia Piłkarska Brychczy
Jedność Warszawa
2:4
Cuervos F.C.
Farmacja Tarchomin
0:7
UWKS Legia Bemowo
KS Bednarska
1:7
Skra 1921 Warszawa
GKP Targówek Warszawa
7:3
Świt II Warszawa
KKS Zoliborz Warszawa
1:5
Victoria Warszawa
SP Inter Warszawa
1:2
Marymont Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS ASzWoj Rembertów
- : -
Cuervos F.C.
Jedność Warszawa
- : -
UWKS Legia Bemowo
KS Bednarska
- : -
KKS Zoliborz Warszawa
GKP Targówek Warszawa
- : -
Akademia Piłkarska Brychczy
Victoria Warszawa
- : -
Świt II Warszawa
Marymont Warszawa
- : -
Skra 1921 Warszawa
Farmacja Tarchomin
- : -
SP Inter Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości