Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
PWKS Huragan Wołomin
PWKS Huragan Wołomin 5 13 7 - 1 4 1 0
2
Juventus
Juventus 5 11 15 - 3 3 2 0
3
UKS Orły Zielonka
UKS Orły Zielonka 5 9 7 - 3 3 0 2
4
Legionovia Legionowo
Legionovia Legionowo 5 4 3 - 11 1 1 3 1 3 1 - 0
5
ŁKS Łochów
ŁKS Łochów 5 4 4 - 6 1 1 3 1 0 0 - 1
6
Wicher Kobyłka
Wicher Kobyłka 5 1 0 - 12 0 1 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orły Zielonka
1:0
ŁKS Łochów
Legionovia Legionowo
0:0
Wicher Kobyłka
Juventus
0:0
PWKS Huragan Wołomin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
2:0
ŁKS Łochów
Legionovia Legionowo
0:3
UKS Orły Zielonka
Juventus
5:0
Wicher Kobyłka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łochów
2:0
Wicher Kobyłka
PWKS Huragan Wołomin
1:0
UKS Orły Zielonka
Legionovia Legionowo
1:6
Juventus
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
0:3
UKS Orły Zielonka
ŁKS Łochów
2:2
Juventus
Legionovia Legionowo
1:2
PWKS Huragan Wołomin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
0:2
PWKS Huragan Wołomin
UKS Orły Zielonka
0:2
Juventus
Legionovia Legionowo
1:0
ŁKS Łochów
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Olimpia Zambrów
Olimpia Zambrów 5 12 8 - 4 4 0 1
2
Legionovia Legionowo
Legionovia Legionowo 5 9 6 - 3 3 0 2
3
MKS Polonia Warszawa 2010
MKS Polonia Warszawa 2010 5 8 5 - 4 2 2 1
4
Hutnik Huta Czechy
Hutnik Huta Czechy 5 6 9 - 9 2 0 3
5
Wicher Kobyłka
Wicher II Kobyłka 5 4 5 - 10 1 1 3 1 3 2 - 1
6
Juventus
Juventus II 5 4 5 - 8 1 1 3 1 0 1 - 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia Legionowo
1:0
Wicher II Kobyłka
Hutnik Huta Czechy
1:3
Juventus II
MKS Polonia Warszawa 2010
1:2
Olimpia Zambrów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia Legionowo
0:1
MKS Polonia Warszawa 2010
Hutnik Huta Czechy
6:2
Wicher II Kobyłka
Juventus II
0:2
Olimpia Zambrów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia Legionowo
2:0
Hutnik Huta Czechy
Olimpia Zambrów
1:0
Wicher II Kobyłka
Juventus II
1:1
MKS Polonia Warszawa 2010
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia Legionowo
2:0
Juventus II
Olimpia Zambrów
1:2
Hutnik Huta Czechy
Wicher II Kobyłka
1:1
MKS Polonia Warszawa 2010
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia Legionowo
1:2
Olimpia Zambrów
Hutnik Huta Czechy
0:1
MKS Polonia Warszawa 2010
Wicher II Kobyłka
2:1
Juventus II

Faza Pucharowa

Półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
2:1
Legionovia Legionowo
Juventus
0:1
Olimpia Zambrów
Mecz o 3 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia Legionowo
1:0
Juventus
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Zambrów
1:0
PWKS Huragan Wołomin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości