Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:1
Wisła II Płock
Bug II Wyszków
1:0
Bzura Chodaków
Wkra Żuromin
0:0
Narew Ostrołęka
Amator Maszewo
1:2
Mławianka Mława
Korona Ostrołęka
2:0
Czarni Węgrów
Błękitni Raciąż
1:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Naprzód Skórzec
1:1
Błękitni Gąbin
MKS Ciechanów
1:1
Mazur Gostynin
KS Łomianki
0:1
MKS Przasnysz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:0
Bug II Wyszków
Narew Ostrołęka
3:0
Błękitni Raciąż
MKS Przasnysz
3:2
Wkra Żuromin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:1
Naprzód Skórzec
Wisła II Płock
2:0
Czarni Węgrów
Mławianka Mława
1:1
Korona Ostrołęka
Błękitni Gąbin
2:3
MKS Ciechanów
Mazur Gostynin
1:0
Amator Maszewo
Bzura Chodaków
1:3
KS Łomianki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
3:2
Wisła II Płock
Wkra Żuromin
1:0
Bzura Chodaków
Amator Maszewo
1:1
Błękitni Gąbin
Korona Ostrołęka
2:1
Mazur Gostynin
Czarni Węgrów
0:2
Mławianka Mława
Błękitni Raciąż
2:0
MKS Przasnysz
Naprzód Skórzec
3:2
Narew Ostrołęka
MKS Ciechanów
3:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
KS Łomianki
0:3
Polonia Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
6:0
Wkra Żuromin
Narew Ostrołęka
0:1
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
1:1
Naprzód Skórzec
Bzura Chodaków
2:0
Błękitni Raciąż
Bug II Wyszków
1:0
KS Łomianki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:3
Amator Maszewo
Wisła II Płock
1:2
Mławianka Mława
Błękitni Gąbin
0:3
Korona Ostrołęka
Mazur Gostynin
2:1
Czarni Węgrów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
0:1
Narew Ostrołęka
Wkra Żuromin
1:5
Bug II Wyszków
Błękitni Raciąż
3:1
Polonia Warszawa
Naprzód Skórzec
2:1
Bzura Chodaków
MKS Ciechanów
5:4
MKS Przasnysz
Mławianka Mława
3:0
Mazur Gostynin
Korona Ostrołęka
1:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
KS Łomianki
1:0
Wisła II Płock
Czarni Węgrów
1:2
Błękitni Gąbin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
5:0
Naprzód Skórzec
Narew Ostrołęka
0:0
Korona Ostrołęka
MKS Przasnysz
1:1
Amator Maszewo
Bzura Chodaków
1:2
MKS Ciechanów
Bug II Wyszków
1:0
Błękitni Raciąż
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:0
Czarni Węgrów
KS Łomianki
1:2
Wkra Żuromin
Wisła II Płock
8:0
Mazur Gostynin
Błękitni Gąbin
1:3
Mławianka Mława
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
3:3
Wisła II Płock
Amator Maszewo
1:2
Bzura Chodaków
Mławianka Mława
2:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Korona Ostrołęka
2:3
MKS Przasnysz
Czarni Węgrów
0:4
Narew Ostrołęka
Błękitni Raciąż
3:2
KS Łomianki
Naprzód Skórzec
1:2
Bug II Wyszków
MKS Ciechanów
1:3
Polonia Warszawa
Mazur Gostynin
1:2
Błękitni Gąbin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:0
Amator Maszewo
Narew Ostrołęka
1:1
Mławianka Mława
MKS Przasnysz
1:1
Czarni Węgrów
Bzura Chodaków
0:1
Korona Ostrołęka
Bug II Wyszków
3:1
MKS Ciechanów
Wkra Żuromin
2:0
Błękitni Raciąż
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
5:2
Mazur Gostynin
KS Łomianki
1:3
Naprzód Skórzec
Wisła II Płock
0:1
Błękitni Gąbin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
3:2
Bug II Wyszków
Mławianka Mława
1:2
MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka
0:2
Polonia Warszawa
Czarni Węgrów
5:3
Bzura Chodaków
Błękitni Raciąż
0:6
Wisła II Płock
Naprzód Skórzec
0:1
Wkra Żuromin
Błękitni Gąbin
1:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Ciechanów
4:1
KS Łomianki
Mazur Gostynin
0:1
Narew Ostrołęka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
3:0
Czarni Węgrów
Narew Ostrołęka
0:0
Błękitni Gąbin
MKS Przasnysz
0:1
Mazur Gostynin
Bzura Chodaków
0:2
Mławianka Mława
Bug II Wyszków
3:0
Korona Ostrołęka
Wkra Żuromin
3:0
MKS Ciechanów
KS Łomianki
4:3
Amator Maszewo
Wisła II Płock
5:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Błękitni Raciąż
3:1
Naprzód Skórzec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:2
Narew Ostrołęka
Amator Maszewo
1:3
Wkra Żuromin
Mławianka Mława
0:3
Polonia Warszawa
Korona Ostrołęka
1:3
KS Łomianki
Czarni Węgrów
2:2
Bug II Wyszków
Naprzód Skórzec
3:1
Wisła II Płock
Błękitni Gąbin
1:0
MKS Przasnysz
MKS Ciechanów
0:0
Błękitni Raciąż
Mazur Gostynin
1:2
Bzura Chodaków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:0
Mazur Gostynin
MKS Przasnysz
2:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Bzura Chodaków
0:2
Błękitni Gąbin
Bug II Wyszków
3:0
Mławianka Mława
Wkra Żuromin
1:0
Korona Ostrołęka
KS Łomianki
0:0
Czarni Węgrów
Wisła II Płock
3:0
Narew Ostrołęka
Błękitni Raciąż
5:1
Amator Maszewo
Naprzód Skórzec
2:4
MKS Ciechanów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
0:2
MKS Przasnysz
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:0
Bzura Chodaków
Amator Maszewo
1:2
Naprzód Skórzec
Mławianka Mława
2:0
KS Łomianki
Korona Ostrołęka
2:9
Błękitni Raciąż
Czarni Węgrów
3:2
Wkra Żuromin
Błękitni Gąbin
1:0
Polonia Warszawa
MKS Ciechanów
4:2
Wisła II Płock
Mazur Gostynin
0:1
Bug II Wyszków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Bzura Chodaków
2:1
Narew Ostrołęka
Bug II Wyszków
1:1
Błękitni Gąbin
Wkra Żuromin
0:2
Mławianka Mława
KS Łomianki
1:0
Mazur Gostynin
Wisła II Płock
5:0
MKS Przasnysz
Błękitni Raciąż
0:2
Czarni Węgrów
Naprzód Skórzec
1:3
Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów
4:1
Amator Maszewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
0:2
Polonia Warszawa
MKS Przasnysz
0:2
Bzura Chodaków
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:1
Bug II Wyszków
Amator Maszewo
2:4
Wisła II Płock
Mławianka Mława
0:1
Błękitni Raciąż
Korona Ostrołęka
2:3
MKS Ciechanów
Czarni Węgrów
4:1
Naprzód Skórzec
Błękitni Gąbin
1:2
KS Łomianki
Mazur Gostynin
0:2
Wkra Żuromin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:0
MKS Przasnysz
Bug II Wyszków
3:2
Narew Ostrołęka
Wkra Żuromin
1:3
Błękitni Gąbin
KS Łomianki
3:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Wisła II Płock
2:1
Bzura Chodaków
Amator Maszewo
2:5
Korona Ostrołęka
Błękitni Raciąż
3:2
Mazur Gostynin
Naprzód Skórzec
1:0
Mławianka Mława
MKS Ciechanów
3:0
Czarni Węgrów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
3:0
Bzura Chodaków
Narew Ostrołęka
0:1
KS Łomianki
MKS Przasnysz
0:1
Bug II Wyszków
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
4:1
Wkra Żuromin
Mławianka Mława
1:2
MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka
1:2
Wisła II Płock
Czarni Węgrów
2:1
Amator Maszewo
Błękitni Gąbin
0:1
Błękitni Raciąż
Mazur Gostynin
2:1
Naprzód Skórzec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
4:0
Wkra Żuromin
MKS Przasnysz
1:0
KS Łomianki
Bzura Chodaków
0:3
Bug II Wyszków
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:3
Błękitni Raciąż
Wisła II Płock
2:0
Polonia Warszawa
Mławianka Mława
0:0
Amator Maszewo
Czarni Węgrów
3:0
Korona Ostrołęka
Błękitni Gąbin
1:0
Naprzód Skórzec
Mazur Gostynin
0:2
MKS Ciechanów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
1:1
Polonia Warszawa
Wkra Żuromin
0:4
MKS Przasnysz
KS Łomianki
2:1
Bzura Chodaków
Amator Maszewo
0:2
Mazur Gostynin
Korona Ostrołęka
0:2
Mławianka Mława
Czarni Węgrów
0:1
Wisła II Płock
Błękitni Raciąż
5:2
Narew Ostrołęka
Naprzód Skórzec
2:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Ciechanów
3:2
Błękitni Gąbin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
4:1
Naprzód Skórzec
MKS Przasnysz
1:5
Błękitni Raciąż
Bzura Chodaków
1:2
Wkra Żuromin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:0
MKS Ciechanów
Wisła II Płock
1:2
Bug II Wyszków
Mławianka Mława
2:1
Czarni Węgrów
Błękitni Gąbin
1:1
Amator Maszewo
Mazur Gostynin
2:1
Korona Ostrołęka
Polonia Warszawa
3:0
KS Łomianki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Żuromin
0:1
Polonia Warszawa
Amator Maszewo
0:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mławianka Mława
2:0
Wisła II Płock
Korona Ostrołęka
1:3
Błękitni Gąbin
Czarni Węgrów
0:0
Mazur Gostynin
Błękitni Raciąż
1:2
Bzura Chodaków
Naprzód Skórzec
1:2
MKS Przasnysz
MKS Ciechanów
0:1
Narew Ostrołęka
KS Łomianki
1:1
Bug II Wyszków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:1
Błękitni Raciąż
Narew Ostrołęka
2:0
Amator Maszewo
MKS Przasnysz
4:0
MKS Ciechanów
Bzura Chodaków
1:1
Naprzód Skórzec
Bug II Wyszków
0:0
Wkra Żuromin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:1
Korona Ostrołęka
Błękitni Gąbin
2:1
Czarni Węgrów
Mazur Gostynin
2:2
Mławianka Mława
Wisła II Płock
1:1
KS Łomianki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
1:3
MKS Przasnysz
Mławianka Mława
0:0
Błękitni Gąbin
Korona Ostrołęka
0:1
Narew Ostrołęka
Czarni Węgrów
2:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Błękitni Raciąż
1:1
Bug II Wyszków
Naprzód Skórzec
0:4
Polonia Warszawa
MKS Ciechanów
1:3
Bzura Chodaków
Mazur Gostynin
1:4
Wisła II Płock
Wkra Żuromin
1:2
KS Łomianki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
6:0
MKS Ciechanów
Narew Ostrołęka
1:0
Czarni Węgrów
MKS Przasnysz
3:1
Korona Ostrołęka
Bzura Chodaków
3:0
Amator Maszewo
Bug II Wyszków
4:2
Naprzód Skórzec
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:2
Mławianka Mława
Wisła II Płock
1:0
Wkra Żuromin
Błękitni Gąbin
3:1
Mazur Gostynin
KS Łomianki
0:0
Błękitni Raciąż
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Maszewo
0:3
Polonia Warszawa
Mławianka Mława
3:1
Narew Ostrołęka
Korona Ostrołęka
0:5
Bzura Chodaków
Czarni Węgrów
0:0
MKS Przasnysz
Błękitni Raciąż
1:3
Wkra Żuromin
Błękitni Gąbin
0:2
Wisła II Płock
MKS Ciechanów
2:3
Bug II Wyszków
Mazur Gostynin
2:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Naprzód Skórzec
2:1
KS Łomianki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
8:0
Korona Ostrołęka
Narew Ostrołęka
2:0
Mazur Gostynin
MKS Przasnysz
1:0
Mławianka Mława
Bzura Chodaków
4:1
Czarni Węgrów
Bug II Wyszków
0:0
Amator Maszewo
Wkra Żuromin
1:1
Naprzód Skórzec
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:1
Błękitni Gąbin
Wisła II Płock
7:0
Błękitni Raciąż
KS Łomianki
3:1
MKS Ciechanów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:2
Wisła II Płock
Mławianka Mława
0:0
Bzura Chodaków
Korona Ostrołęka
0:3
Bug II Wyszków
Czarni Węgrów
1:4
Polonia Warszawa
Naprzód Skórzec
2:3
Błękitni Raciąż
Błękitni Gąbin
0:2
Narew Ostrołęka
MKS Ciechanów
6:1
Wkra Żuromin
Mazur Gostynin
1:3
MKS Przasnysz
Amator Maszewo
0:2
KS Łomianki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:2
Mławianka Mława
Narew Ostrołęka
1:5
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Przasnysz
0:0
Błękitni Gąbin
Bzura Chodaków
4:0
Mazur Gostynin
Bug II Wyszków
3:0
Czarni Węgrów
Wkra Żuromin
6:1
Amator Maszewo
Wisła II Płock
1:0
Naprzód Skórzec
Błękitni Raciąż
0:2
MKS Ciechanów
KS Łomianki
6:2
Korona Ostrołęka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
3:0
Wisła II Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:2
MKS Przasnysz
Amator Maszewo
1:6
Błękitni Raciąż
Mławianka Mława
1:1
Bug II Wyszków
Korona Ostrołęka
2:1
Wkra Żuromin
Błękitni Gąbin
2:1
Bzura Chodaków
MKS Ciechanów
4:1
Naprzód Skórzec
Mazur Gostynin
0:1
Polonia Warszawa
Czarni Węgrów
1:2
KS Łomianki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:0
Błękitni Gąbin
MKS Przasnysz
5:2
Narew Ostrołęka
Bzura Chodaków
4:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Bug II Wyszków
3:0
Mazur Gostynin
Wkra Żuromin
2:1
Czarni Węgrów
Wisła II Płock
1:0
MKS Ciechanów
Błękitni Raciąż
2:2
Korona Ostrołęka
Naprzód Skórzec
0:0
Amator Maszewo
KS Łomianki
1:0
Mławianka Mława
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
0:4
Bzura Chodaków
MKS Przasnysz
0:2
Wisła II Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:1
Polonia Warszawa
Amator Maszewo
1:3
MKS Ciechanów
Mławianka Mława
4:0
Wkra Żuromin
Korona Ostrołęka
4:0
Naprzód Skórzec
Czarni Węgrów
1:2
Błękitni Raciąż
Błękitni Gąbin
0:1
Bug II Wyszków
Mazur Gostynin
0:0
KS Łomianki
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:0
Narew Ostrołęka
Bzura Chodaków
1:3
MKS Przasnysz
Bug II Wyszków
5:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Wkra Żuromin
3:1
Mazur Gostynin
Wisła II Płock
3:1
Amator Maszewo
Błękitni Raciąż
2:4
Mławianka Mława
Naprzód Skórzec
0:0
Czarni Węgrów
MKS Ciechanów
1:2
Korona Ostrołęka
KS Łomianki
0:0
Błękitni Gąbin
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
5:2
Bug II Wyszków
MKS Przasnysz
2:4
Polonia Warszawa
Bzura Chodaków
5:1
Wisła II Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:1
KS Łomianki
Mławianka Mława
1:1
Naprzód Skórzec
Korona Ostrołęka
1:3
Amator Maszewo
Czarni Węgrów
6:2
MKS Ciechanów
Błękitni Gąbin
2:0
Wkra Żuromin
Mazur Gostynin
0:1
Błękitni Raciąż
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
1:3
Polonia Warszawa
Bug II Wyszków
2:1
MKS Przasnysz
Wkra Żuromin
1:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
KS Łomianki
3:1
Narew Ostrołęka
Wisła II Płock
8:0
Korona Ostrołęka
Amator Maszewo
2:4
Czarni Węgrów
Błękitni Raciąż
1:0
Błękitni Gąbin
Naprzód Skórzec
2:2
Mazur Gostynin
MKS Ciechanów
1:1
Mławianka Mława
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości