zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Jaktorów
0:1
FC Komorów
Mszczonowianka Mszczonów
2:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
WBS III Waszawa
0:5
Agape Białołęka
KS Łomianki
4:0
Świt Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
20:0
Świt Warszawa
FC Komorów
3:0
Mszczonowianka Mszczonów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:2
KS Łomianki
WBS III Waszawa
3:3
Tur Jaktorów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:1
FC Komorów
Świt Warszawa
0:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Tur Jaktorów
0:9
Agape Białołęka
Mszczonowianka Mszczonów
1:0
WBS III Waszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
6:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
FC Komorów
7:0
Świt Warszawa
Tur Jaktorów
4:2
Mszczonowianka Mszczonów
WBS III Waszawa
0:6
KS Łomianki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
0:2
Tur Jaktorów
Świt Warszawa
0:5
WBS III Waszawa
Mszczonowianka Mszczonów
0:5
Agape Białołęka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:3
FC Komorów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
2:0
FC Komorów
Tur Jaktorów
10:0
Świt Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów
2:2
KS Łomianki
WBS III Waszawa
8:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:7
Agape Białołęka
FC Komorów
3:1
WBS III Waszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:2
Tur Jaktorów
Świt Warszawa
0:3
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
4:1
WBS III Waszawa
Świt Warszawa
1:0
KS Łomianki
FC Komorów
2:2
Tur Jaktorów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:1
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Warszawa
16:0
Agape Białołęka
Tur Jaktorów
0:3
WBS III Waszawa
Mszczonowianka Mszczonów
0:2
FC Komorów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
- : -
Tur Jaktorów
FC Komorów
- : -
KS Łomianki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- : -
Świt Warszawa
WBS III Waszawa
- : -
Mszczonowianka Mszczonów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości