zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Relax Radziwiłłów
Sokół Budki Piaseckie
1:2
Pogoń Wiskitki
KS II Teresin
0:3
Guzovia Guzów
Tajfun Brochów
5:0
Fc Płochocin II
Zaborowianka II Zaborów
4:1
KS Blizne
UKS Unia Boryszew
3:0
GKS Orion-Puls
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wiskitki
Pauza
Fc Płochocin II
Pauza
GKS Orion-Puls
Pauza
Guzovia Guzów
4:2
Sokół Budki Piaseckie
UKS Unia Boryszew
0:0
Tajfun Brochów
KS Blizne
3:0
KS II Teresin
Relax Radziwiłłów
2:0
Zaborowianka II Zaborów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Guzovia Guzów
Pauza
UKS Unia Boryszew
Pogoń Wiskitki
Pauza
Sokół Budki Piaseckie
1:1
KS Blizne
Tajfun Brochów
6:0
GKS Orion-Puls
Zaborowianka II Zaborów
3:2
Fc Płochocin II
KS II Teresin
1:3
Relax Radziwiłłów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Guzovia Guzów
Pauza
KS Blizne
Pauza
Tajfun Brochów
Pauza
Fc Płochocin II
2:2
KS II Teresin
Relax Radziwiłłów
1:0
Sokół Budki Piaseckie
UKS Unia Boryszew
2:1
Zaborowianka II Zaborów
GKS Orion-Puls
1:3
Pogoń Wiskitki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Relax Radziwiłłów
Pauza
GKS Orion-Puls
KS Blizne
Pauza
Zaborowianka II Zaborów
0:3
Tajfun Brochów
Sokół Budki Piaseckie
3:0
Fc Płochocin II
Pogoń Wiskitki
2:3
Guzovia Guzów
KS II Teresin
1:2
UKS Unia Boryszew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zaborowianka II Zaborów
Relax Radziwiłłów
Pauza
Fc Płochocin II
Pauza
Tajfun Brochów
4:0
KS II Teresin
KS Blizne
0:1
Pogoń Wiskitki
GKS Orion-Puls
1:2
Guzovia Guzów
UKS Unia Boryszew
2:1
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Unia Boryszew
KS II Teresin
Pauza
Fc Płochocin II
Pauza
Zaborowianka II Zaborów
7:1
GKS Orion-Puls
Pogoń Wiskitki
3:2
Relax Radziwiłłów
Sokół Budki Piaseckie
0:5
Tajfun Brochów
Guzovia Guzów
5:1
KS Blizne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Budki Piaseckie
Tajfun Brochów
Pauza
UKS Unia Boryszew
Pauza
Fc Płochocin II
2:3
Pogoń Wiskitki
Zaborowianka II Zaborów
3:2
KS II Teresin
GKS Orion-Puls
2:3
KS Blizne
Relax Radziwiłłów
3:3
Guzovia Guzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Brochów
Pauza
Pogoń Wiskitki
0:1
UKS Unia Boryszew
Guzovia Guzów
4:3
Fc Płochocin II
KS Blizne
1:2
Relax Radziwiłłów
Sokół Budki Piaseckie
1:4
Zaborowianka II Zaborów
KS II Teresin
3:4
GKS Orion-Puls
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborowianka II Zaborów
Pauza
Tajfun Brochów
4:0
Pogoń Wiskitki
Fc Płochocin II
7:0
KS Blizne
GKS Orion-Puls
1:2
Relax Radziwiłłów
UKS Unia Boryszew
1:1
Guzovia Guzów
KS II Teresin
5:1
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II Teresin
Pogoń Wiskitki
Pauza
Zaborowianka II Zaborów
Pauza
Relax Radziwiłłów
2:1
Fc Płochocin II
Sokół Budki Piaseckie
4:0
GKS Orion-Puls
Guzovia Guzów
0:3
Tajfun Brochów
KS Blizne
2:2
UKS Unia Boryszew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Guzovia Guzów
KS II Teresin
Pauza
Sokół Budki Piaseckie
Pauza
GKS Orion-Puls
4:11
Fc Płochocin II
Tajfun Brochów
5:1
KS Blizne
UKS Unia Boryszew
1:2
Relax Radziwiłłów
Zaborowianka II Zaborów
0:3
Pogoń Wiskitki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Orion-Puls
Sokół Budki Piaseckie
Pauza
KS Blizne
Pauza
Relax Radziwiłłów
1:0
Tajfun Brochów
Guzovia Guzów
2:1
Zaborowianka II Zaborów
Pogoń Wiskitki
3:2
KS II Teresin
Fc Płochocin II
2:4
UKS Unia Boryszew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Unia Boryszew
Pauza
Fc Płochocin II
3:0
Zaborowianka II Zaborów
Guzovia Guzów
1:3
Pogoń Wiskitki
Relax Radziwiłłów
3:0
KS II Teresin
GKS Orion-Puls
1:2
Tajfun Brochów
KS Blizne
- : -
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Guzovia Guzów
GKS Orion-Puls
- : -
Zaborowianka II Zaborów
Sokół Budki Piaseckie
1:2
Relax Radziwiłłów
Pogoń Wiskitki
0:1
KS Blizne
Tajfun Brochów
0:0
UKS Unia Boryszew
KS II Teresin
1:3
Fc Płochocin II
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Brochów
Pauza
Zaborowianka II Zaborów
0:3
UKS Unia Boryszew
Fc Płochocin II
8:0
Sokół Budki Piaseckie
GKS Orion-Puls
- : -
KS II Teresin
KS Blizne
0:2
Guzovia Guzów
Relax Radziwiłłów
2:0
Pogoń Wiskitki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Blizne
Tajfun Brochów
3:0
Zaborowianka II Zaborów
Guzovia Guzów
2:0
Relax Radziwiłłów
UKS Unia Boryszew
4:1
KS II Teresin
Pogoń Wiskitki
2:3
Fc Płochocin II
GKS Orion-Puls
3:1
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborowianka II Zaborów
Pauza
Relax Radziwiłłów
- : -
KS Blizne
Fc Płochocin II
- : -
Guzovia Guzów
Pogoń Wiskitki
- : -
GKS Orion-Puls
Sokół Budki Piaseckie
- : -
UKS Unia Boryszew
KS II Teresin
- : -
Tajfun Brochów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości