zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Relax Radziwiłłów
UKS Ołtarzew
1:0
GKS Orion
Sokół Budki Piaseckie
3:2
Pogoń Wiskitki
KS Blizne
1:0
Ogień Brwinów
Piast II Piastów
7:0
KS II Teresin
Józefowianka Józefów
1:2
FC Płochocin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Orion
Sokół Budki Piaseckie
4:4
Ogień Brwinów
Piast II Piastów
5:3
Relax Radziwiłłów
Józefowianka Józefów
4:7
UKS Ołtarzew
FC Płochocin
4:1
Pogoń Wiskitki
KS II Teresin
2:2
KS Blizne
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Józefowianka Józefów
Pogoń Wiskitki
0:4
Ogień Brwinów
UKS Ołtarzew
1:3
FC Płochocin
Sokół Budki Piaseckie
4:1
KS II Teresin
KS Blizne
4:1
Relax Radziwiłłów
Piast II Piastów
2:0
GKS Orion
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Ołtarzew
GKS Orion
2:1
KS Blizne
Józefowianka Józefów
1:2
Piast II Piastów
Relax Radziwiłłów
6:0
Sokół Budki Piaseckie
FC Płochocin
2:1
Ogień Brwinów
KS II Teresin
0:3*
Pogoń Wiskitki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
FC Płochocin
Ogień Brwinów
3:0*
KS II Teresin
Pogoń Wiskitki
3:1
Relax Radziwiłłów
KS Blizne
0:6
Józefowianka Józefów
Piast II Piastów
0:1
UKS Ołtarzew
GKS Orion
2:3
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Piast II Piastów
GKS Orion
2:1
Pogoń Wiskitki
Relax Radziwiłłów
5:2
Ogień Brwinów
UKS Ołtarzew
2:0
KS Blizne
FC Płochocin
7:1
KS II Teresin
Józefowianka Józefów
5:0
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Blizne
Ogień Brwinów
1:1
GKS Orion
Sokół Budki Piaseckie
0:5
UKS Ołtarzew
Pogoń Wiskitki
1:2
Józefowianka Józefów
KS II Teresin
1:2
Relax Radziwiłłów
Piast II Piastów
1:2
FC Płochocin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Budki Piaseckie
GKS Orion
4:3
KS II Teresin
UKS Ołtarzew
5:1
Pogoń Wiskitki
FC Płochocin
4:0
Relax Radziwiłłów
Piast II Piastów
3:1
KS Blizne
Józefowianka Józefów
3:2
Ogień Brwinów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pogoń Wiskitki
KS Blizne
2:4
FC Płochocin
Relax Radziwiłłów
5:1
GKS Orion
Sokół Budki Piaseckie
0:3
Piast II Piastów
KS II Teresin
0:1
Józefowianka Józefów
Ogień Brwinów
1:7
UKS Ołtarzew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ogień Brwinów
UKS Ołtarzew
9:1
KS II Teresin
FC Płochocin
7:0
GKS Orion
KS Blizne
0:3
Sokół Budki Piaseckie
Piast II Piastów
8:1
Pogoń Wiskitki
Józefowianka Józefów
1:0
Relax Radziwiłłów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II Teresin
GKS Orion
7:0
Józefowianka Józefów
Ogień Brwinów
2:2
Piast II Piastów
Relax Radziwiłłów
2:4
UKS Ołtarzew
Pogoń Wiskitki
1:0
KS Blizne
Sokół Budki Piaseckie
1:4
FC Płochocin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Relax Radziwiłłów
Ogień Brwinów
0:3*
KS Blizne
GKS Orion
2:3
UKS Ołtarzew
KS II Teresin
0:1
Piast II Piastów
FC Płochocin
1:1
Józefowianka Józefów
Pogoń Wiskitki
- : -
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orion
Pauza
Ogień Brwinów
0:3*
Sokół Budki Piaseckie
KS Blizne
0:0
KS II Teresin
Relax Radziwiłłów
1:4
Piast II Piastów
UKS Ołtarzew
6:1
Józefowianka Józefów
Pogoń Wiskitki
1:3
FC Płochocin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefowianka Józefów
Pauza
GKS Orion
1:2
Piast II Piastów
Ogień Brwinów
0:3*
Pogoń Wiskitki
Relax Radziwiłłów
4:1
KS Blizne
FC Płochocin
1:1
UKS Ołtarzew
KS II Teresin
2:1
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogień Brwinów
0:3
FC Płochocin
Sokół Budki Piaseckie
3:8
Relax Radziwiłłów
Pogoń Wiskitki
1:1
KS II Teresin
KS Blizne
1:2
GKS Orion
Piast II Piastów
2:1
Józefowianka Józefów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orion
1:2
Sokół Budki Piaseckie
Relax Radziwiłłów
5:1
Pogoń Wiskitki
UKS Ołtarzew
0:2
Piast II Piastów
FC Płochocin
Pauza
KS II Teresin
3:0
Ogień Brwinów
Józefowianka Józefów
5:2
KS Blizne
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Piastów
Pauza
Ogień Brwinów
0:3
Relax Radziwiłłów
Sokół Budki Piaseckie
3:9
Józefowianka Józefów
Pogoń Wiskitki
1:4
GKS Orion
KS Blizne
1:5
UKS Ołtarzew
KS II Teresin
0:2
FC Płochocin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orion
3:0
Ogień Brwinów
Relax Radziwiłłów
3:0
KS II Teresin
UKS Ołtarzew
9:2
Sokół Budki Piaseckie
KS Blizne
Pauza
Józefowianka Józefów
3:0
Pogoń Wiskitki
FC Płochocin
3:1
Piast II Piastów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogień Brwinów
0:3
Józefowianka Józefów
Relax Radziwiłłów
0:4
FC Płochocin
Sokół Budki Piaseckie
Pauza
Pogoń Wiskitki
1:5
UKS Ołtarzew
KS Blizne
3:8
Piast II Piastów
KS II Teresin
3:2
GKS Orion
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orion
1:1
Relax Radziwiłłów
UKS Ołtarzew
3:0
Ogień Brwinów
FC Płochocin
3:0
KS Blizne
Pogoń Wiskitki
Pauza
Piast II Piastów
5:1
Sokół Budki Piaseckie
Józefowianka Józefów
3:0
KS II Teresin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orion
1:2
FC Płochocin
Relax Radziwiłłów
1:0
Józefowianka Józefów
Sokół Budki Piaseckie
2:2
KS Blizne
Pogoń Wiskitki
2:1
Piast II Piastów
KS II Teresin
1:2
UKS Ołtarzew
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Teresin
Pauza
UKS Ołtarzew
4:2
Relax Radziwiłłów
FC Płochocin
4:4
Sokół Budki Piaseckie
KS Blizne
5:1
Pogoń Wiskitki
Piast II Piastów
3:0
Ogień Brwinów
Józefowianka Józefów
9:1
GKS Orion
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości