Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Unia Boryszew
3:0
Drużyna pomarańczowa
Sokół Budki Piaseckie
1:2
Pogoń Wiskitki
Tajfun Brochów
5:0
FC II Płochocin
Zaborowianka II Zaborów
4:1
KS Blizne
KS II Teresin
0:3
Guzovia Guzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
1:3
Pogoń Wiskitki
UKS Unia Boryszew
0:0
Tajfun Brochów
Relax Radziwiłłów
2:0
Zaborowianka II Zaborów
Guzovia Guzów
4:2
Sokół Budki Piaseckie
KS Blizne
3:0
KS II Teresin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Budki Piaseckie
1:1
KS Blizne
Pogoń Wiskitki
2:3
Guzovia Guzów
Tajfun Brochów
6:0
Drużyna pomarańczowa
Zaborowianka II Zaborów
3:2
FC II Płochocin
KS II Teresin
1:3
Relax Radziwiłłów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
1:2
Guzovia Guzów
UKS Unia Boryszew
2:1
Zaborowianka II Zaborów
Relax Radziwiłłów
1:0
Sokół Budki Piaseckie
KS Blizne
0:1
Pogoń Wiskitki
FC II Płochocin
2:2
KS II Teresin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Budki Piaseckie
3:0
FC II Płochocin
Pogoń Wiskitki
3:2
Relax Radziwiłłów
Guzovia Guzów
5:1
KS Blizne
Zaborowianka II Zaborów
0:3
Tajfun Brochów
KS II Teresin
1:2
UKS Unia Boryszew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
2:3
KS Blizne
UKS Unia Boryszew
2:1
Sokół Budki Piaseckie
Relax Radziwiłłów
3:3
Guzovia Guzów
Tajfun Brochów
4:0
KS II Teresin
FC II Płochocin
2:3
Pogoń Wiskitki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Budki Piaseckie
0:5
Tajfun Brochów
Pogoń Wiskitki
0:1
UKS Unia Boryszew
Guzovia Guzów
4:3
FC II Płochocin
KS Blizne
1:2
Relax Radziwiłłów
Zaborowianka II Zaborów
7:1
Drużyna pomarańczowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
1:2
Relax Radziwiłłów
UKS Unia Boryszew
1:1
Guzovia Guzów
Tajfun Brochów
4:0
Pogoń Wiskitki
Zaborowianka II Zaborów
3:2
KS II Teresin
FC II Płochocin
7:0
KS Blizne
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Radziwiłłów
2:1
FC II Płochocin
Sokół Budki Piaseckie
1:4
Zaborowianka II Zaborów
Guzovia Guzów
0:3
Tajfun Brochów
KS Blizne
2:2
UKS Unia Boryszew
KS II Teresin
3:4
Drużyna pomarańczowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
4:11
FC II Płochocin
UKS Unia Boryszew
1:2
Relax Radziwiłłów
Tajfun Brochów
5:1
KS Blizne
Zaborowianka II Zaborów
0:3*
Pogoń Wiskitki
KS II Teresin
5:1
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Radziwiłłów
1:0
Tajfun Brochów
Sokół Budki Piaseckie
4:0
Drużyna pomarańczowa
Pogoń Wiskitki
3:2
KS II Teresin
Guzovia Guzów
2:1
Zaborowianka II Zaborów
FC II Płochocin
2:4
UKS Unia Boryszew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
1:2
Tajfun Brochów
Relax Radziwiłłów
3:0
KS II Teresin
Guzovia Guzów
1:3
Pogoń Wiskitki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wiskitki
- : -
KS Blizne
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości