1% na KSB

Nasz umiłowany klub działa w strukturach stowarzyszenia prowadzącego działalność zespołu szkół społecznych znanych pod zbiorczą nazwą „Bednarska”. Stowarzyszenie owo od 2004r.znajduje się na liście organizacji pożytku publicznego. To właśnie na organizacje z tej listy możesz oddać 1% swojego podatku.

UWAGA! Odpis 1% od podatku dotyczynie tylko osób fizycznych(ja, ty, my, oni, twoja dziewczyna, koledzy z kursu włoskiego dla początkujących itp.), lecz także firm, tzn. osób prawnych (firma twoja, agencja PR brata, warsztat ojca, własna działalność gospodarcza matki, wydawnictwo prowadzone przez dobrą znajomą, przedsiębiorstwo twojego szefa itd.).

Nazwa stowarzyszenia:

Towarzystwo Przyjaciół I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego

Numer w krajowym rejestrze sądowym (KRS):

Konieczny dopisek:

„Na działalność sekcji piłkarskiej KS Bednarska”

Co zrobić krok po kroku?

1) przygotuj i zacznij wypełniać odpowiednie formularze.

2) na stronie 3 w podpunkcie H („Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”) wpisz numer KRS naszego Towarzystwa (0000024016) oraz wnioskowaną kwotę (jedna setna obliczonej kwoty podatku dochodowego).

3) w podpunkcie I („Informacje uzupełniające”) podaj cel szczegółowy: „Na działalność KS Bednarska”.

4) złóż PIT lub CIT w urzędzie/drogą elektroniczną… i gotowe!

5) zachęcaj swoich bliskich i znajomych do uczynienia tego samego!

Los KSB tkwi w kieszeniach każdego z nas :-)