Wigilia klubu KS Bednarska

W imieniu Prezesa, zarządu oraz sztabu szkoleniowego pragniemy zaprosić zawodników klubu KS Bednarska na tradycyjne, klubowe spotkanie wigilijne, które odbędzie się już w najbliższy wtorek, 20 grudnia.

Wigilia klubowa odbędzie się w siedzibie I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji przy ulicy Zawiszy 13 i rozpocznie się o godzinie 20:00. Bardzo prosimy o punktualność.

Za zapewnienie wigilijnego menu odpowiedzialny będzie szkolny bufet, ale mile widziane będzie dołożenie od siebie soku bądź owoców.Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich członków klubu KS Bednarska oraz wszystkich zawodników, zarówno tych zdrowych jak i kontuzjowanych!

Jednocześnie chcemy poinformować, że spotkanie wigilijne będzie ostatnim spotkaniem zespołu w tym roku. Kolejne treningi dopiero po nowym roku, o dokładnych terminach będziemy informować.