Zapowiedź meczu KS Bednarska - LKS Wisła Zakroczym

Ciężki wyjazd do Wyszkowa, lub jak w przypadku niektórych majówkowy, wyjazd za nami. Nie będziemy go zbyt dobrze pamiętać, więc najlepiej szybko o nim zapomnieć, gdyż kolejny mecz przed nami. W ramach 20. kolejki 'Bundesligi' podejmiemy u siebie zespół Wisły Zakroczym. Zespól, który zawsze aspiruje do awansu i po rundzie jesiennej jest na dobrej drodze do realizacji tego celu, a na wiosnę obniża loty i na koniec zostaje z niczym. Dokładnie tak samo było w tym sezonie, kiedy po ostatniej jesiennej kolejce zajmowali 3. miejsce z 4pkt straty do lidera z Halinowa, podczas gdy aktualnie strata wzrosła do 14pkt i praktyczne szanse na awans zostały stracone. Nasz zespół ze względu na ciągłe kontuzje oraz rozjazdy zawodników, także spisuje się poniżej oczekiwań. Jednak statystyki są lekko na naszą korzyść. Drużyna Wisły to drużyna własnego (ciasnego, ale własnego) boiska, która słabiej radzi sobie na wyjazdach. Z 5 dotychczasowych spotkań z tym zespołem rozegranych na Konwiktorskiej, przyjezdni wygrali tylko raz: we wrześniu 2010 zwyciężając 4:3. Dwa mecze zakończyły się naszym zwycięstwem, a dwa remisami. Po drugie, nasza wiosenna forma w kratkę wskazuje, że najbliższy mecz wygramy. Wobec takich argumentów wygrana gości w niedzielę będzie rozpatrywana jako niespodzianka.

Podsumowując, jeśli jeszcze nie wiedziałeś co będziesz robić w niedzielne popołudnie- już wiesz! Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00 na bocznym boisku Polonii przy ul. Konwiktorskiej 6. Zapraszamy serdecznie!