Zapraszamy na wigilię klubową KSB!

W imieniu zarządu oraz sztabu szkoleniowego pragniemy zaprosić zawodników klubu KS Bednarska na tradycyjne, klubowe spotkanie wigilijne, które odbędzie się w czwartek, 17 grudnia.

Wigilia klubowa odbędzie się w siedzibie I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhjiprzy ulicy Zawiszy 13 i rozpocznie się o godzinie 19:00. Bardzo prosimy o punktualność.

Za zapewnienie wigilijnego menu odpowiedzialny będzie szkolny bufet, ale mile widziane będzie dołożenie od siebie soku bądź owoców. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy zarząd oraz wszystkich zawodników, zarówno tych zdrowych jak i kontuzjowanych!

Jednocześnie chcemy poinformować, że spotkanie wigilijne będzie ostatnim spotkaniem zespołu w tym roku. Kolejne treningi dopiero po nowym roku, o dokładnych terminach będziemy informować.