Informacje o zawodniku

Dane osobiste

Mężczyzna

Opis

Niezwykle bogata kariera trenerska. Były, pierwszy trener legendarnej Polonii Warszawa od 23.08.1993 do 12.04.1994. W czternastu meczach w ekstraklasie zdobył 15 punktów. To on wprowadzał do dorosłego futbolu między innymi reprezentantów Polski braci Żewłakowów, Arkadiusza Onyszkę, Piotra Rockiego i wielu kolejnych. Dwukrotny wicemistrz Polski juniorów z młodzieżowymi zespołami Polonii, które zaliczają się do najbardziej elitarnych w Polsce. Trenował między innymi Polonię Warszawa rocznik'96. W sezonie 1995/1996 pełnił funkcję szkoleniowca drużyny Mazur Karczew, a w sezonie 2002/2003 - Hutnika Warszawa. Pracował również z zespołem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.
Obecnie zasiada w Komisji Szkolenia Młodzieżowego w ramach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej (MZPN). Jest również trenerem koordynatorem Hutnika Warszawa. Sprawdził się także w zawodzie nauczyciela. Uczy w zespole szkół "Bednarska", gdzie trzyma pieczę nad wysokim poziomem kultury fizycznej pośród młodych bednarczyków.

Informacje o karierze