zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Radziwiłłów
Pauza
Sokół Budki Piaseckie
1:2
Pogoń Wiskitki
KS II Teresin
0:3
Guzovia Guzów
Tajfun Brochów
5:0
FC II Płochocin
KS II Zaborowianka
4:1
KS Blizne
UKS Unia Boryszew
3:0
GKS Orion-Puls
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wiskitki
Pauza
FC II Płochocin
Pauza
GKS Orion-Puls
Pauza
Guzovia Guzów
4:2
Sokół Budki Piaseckie
Relax Radziwiłłów
2:0
KS II Zaborowianka
KS Blizne
3:0
KS II Teresin
UKS Unia Boryszew
0:0
Tajfun Brochów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Guzovia Guzów
Pogoń Wiskitki
Pauza
KS II Teresin
1:3
Relax Radziwiłłów
KS II Zaborowianka
3:2
FC II Płochocin
Tajfun Brochów
6:0
GKS Orion-Puls
Sokół Budki Piaseckie
1:1
KS Blizne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Guzovia Guzów
Pauza
KS Blizne
Pauza
Tajfun Brochów
Pauza
FC II Płochocin
2:2
KS II Teresin
Relax Radziwiłłów
1:0
Sokół Budki Piaseckie
UKS Unia Boryszew
2:0
KS II Zaborowianka
GKS Orion-Puls
1:3
Pogoń Wiskitki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Relax Radziwiłłów
Pauza
GKS Orion-Puls
KS Blizne
Pauza
Sokół Budki Piaseckie
3:0
FC II Płochocin
Pogoń Wiskitki
2:3
Guzovia Guzów
KS II Zaborowianka
0:3
Tajfun Brochów
KS II Teresin
1:2
UKS Unia Boryszew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II Zaborowianka
Relax Radziwiłłów
Pauza
FC II Płochocin
Pauza
Tajfun Brochów
4:0
KS II Teresin
UKS Unia Boryszew
2:1
Sokół Budki Piaseckie
KS Blizne
0:1
Pogoń Wiskitki
GKS Orion-Puls
1:2
Guzovia Guzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Teresin
Pauza
UKS Unia Boryszew
Pauza
FC II Płochocin
Pauza
KS II Zaborowianka
7:1
GKS Orion-Puls
Pogoń Wiskitki
3:2
Relax Radziwiłłów
Sokół Budki Piaseckie
0:5
Tajfun Brochów
Guzovia Guzów
5:1
KS Blizne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Budki Piaseckie
Tajfun Brochów
Pauza
UKS Unia Boryszew
Pauza
Relax Radziwiłłów
3:3
Guzovia Guzów
FC II Płochocin
2:3
Pogoń Wiskitki
GKS Orion-Puls
2:3
KS Blizne
KS II Zaborowianka
3:2
KS II Teresin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Brochów
Pauza
Sokół Budki Piaseckie
1:4
KS II Zaborowianka
KS Blizne
1:2
Relax Radziwiłłów
KS II Teresin
3:4
GKS Orion-Puls
FC II Płochocin
3:4
Guzovia Guzów
Pogoń Wiskitki
0:1
UKS Unia Boryszew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Zaborowianka
Pauza
KS II Teresin
5:1
Sokół Budki Piaseckie
Tajfun Brochów
4:0
Pogoń Wiskitki
UKS Unia Boryszew
1:1
Guzovia Guzów
FC II Płochocin
7:0
KS Blizne
GKS Orion-Puls
1:2
Relax Radziwiłłów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II Teresin
Pogoń Wiskitki
Pauza
KS II Zaborowianka
Pauza
KS Blizne
2:2
UKS Unia Boryszew
Relax Radziwiłłów
2:1
FC II Płochocin
Guzovia Guzów
0:3
Tajfun Brochów
Sokół Budki Piaseckie
4:0
GKS Orion-Puls
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Guzovia Guzów
KS II Teresin
Pauza
Sokół Budki Piaseckie
Pauza
GKS Orion-Puls
4:11
FC II Płochocin
Tajfun Brochów
5:1
KS Blizne
UKS Unia Boryszew
1:2
Relax Radziwiłłów
KS II Zaborowianka
0:3
Pogoń Wiskitki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Orion-Puls
Sokół Budki Piaseckie
Pauza
KS Blizne
Pauza
Relax Radziwiłłów
1:0
Tajfun Brochów
Pogoń Wiskitki
3:2
KS II Teresin
FC II Płochocin
2:4
UKS Unia Boryszew
Guzovia Guzów
2:1
KS II Zaborowianka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Unia Boryszew
Pauza
GKS Orion-Puls
1:2
Tajfun Brochów
Guzovia Guzów
1:3
Pogoń Wiskitki
FC II Płochocin
3:0
KS II Zaborowianka
Relax Radziwiłłów
3:0
KS II Teresin
KS Blizne
- : -
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Guzovia Guzów
GKS Orion-Puls
3:0
KS II Zaborowianka
Sokół Budki Piaseckie
1:2
Relax Radziwiłłów
Tajfun Brochów
0:0
UKS Unia Boryszew
FC II Płochocin
3:1
KS II Teresin
Pogoń Wiskitki
0:1
KS Blizne
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Brochów
Pauza
FC II Płochocin
8:0
Sokół Budki Piaseckie
KS Blizne
0:2
Guzovia Guzów
KS II Zaborowianka
0:3
UKS Unia Boryszew
Relax Radziwiłłów
2:0
Pogoń Wiskitki
GKS Orion-Puls
- : -
KS II Teresin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Blizne
GKS Orion-Puls
3:1
Sokół Budki Piaseckie
Guzovia Guzów
2:0
Relax Radziwiłłów
UKS Unia Boryszew
4:1
KS II Teresin
Tajfun Brochów
3:0
KS II Zaborowianka
Pogoń Wiskitki
2:3
FC II Płochocin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Zaborowianka
Pauza
Pogoń Wiskitki
2:2
GKS Orion-Puls
Relax Radziwiłłów
3:1
KS Blizne
FC II Płochocin
2:3
Guzovia Guzów
Sokół Budki Piaseckie
1:0
UKS Unia Boryszew
KS II Teresin
0:4
Tajfun Brochów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Relax Radziwiłłów
UKS Unia Boryszew
0:1
Pogoń Wiskitki
Guzovia Guzów
2:1
GKS Orion-Puls
KS Blizne
0:3
FC II Płochocin
KS II Teresin
3:0
KS II Zaborowianka
Tajfun Brochów
8:1
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Teresin
Pauza
Pogoń Wiskitki
2:5
Tajfun Brochów
FC II Płochocin
5:1
Relax Radziwiłłów
KS II Zaborowianka
0:3
Sokół Budki Piaseckie
Guzovia Guzów
2:0
UKS Unia Boryszew
KS Blizne
5:1
GKS Orion-Puls
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
FC II Płochocin
Sokół Budki Piaseckie
Pauza
Pogoń Wiskitki
3:0
KS II Zaborowianka
UKS Unia Boryszew
1:3
KS Blizne
Relax Radziwiłłów
1:1
GKS Orion-Puls
Tajfun Brochów
0:2
Guzovia Guzów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Budki Piaseckie
Pauza
KS II Teresin
0:3
Pogoń Wiskitki
Relax Radziwiłłów
2:2
UKS Unia Boryszew
KS Blizne
0:4
Tajfun Brochów
KS II Zaborowianka
0:3
Guzovia Guzów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Orion-Puls
Pogoń Wiskitki
2:1
Sokół Budki Piaseckie
KS Blizne
3:0
KS II Zaborowianka
Tajfun Brochów
2:1
Relax Radziwiłłów
Guzovia Guzów
6:0
KS II Teresin
UKS Unia Boryszew
5:1
FC II Płochocin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wiskitki
Pauza
KS II Teresin
1:2
KS Blizne
Sokół Budki Piaseckie
1:1
Guzovia Guzów
FC II Płochocin
1:2
Tajfun Brochów
KS II Zaborowianka
0:3
Relax Radziwiłłów
GKS Orion-Puls
- : -
UKS Unia Boryszew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości