Harmonogram okołoświątecznych treningów

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, jesteśmy już w Wielkim Tygodniu. Związana z tym jest mała zmiana w harmonogramie naszych treningów. Mianowicie w czwartek 24.03.2016 ze względu na uroczystości związane z Wielkim Czwartkiem nie będzie treningu. Zawodnicy dostają od trenera dodatkowe wolne, aby schłodzić głowy, uspokoić nerwy po pierwszym meczu, a także wypocząć w gronie rodziny, aby zebrać siły przed kolejnymi spotkaniami.

Na kolejny trening zapraszamy już po świętach, we wtorek 29.03.2016 o godz. 19:45. W przyszły czwartek trening pozostaje bez zmian.

Wyznaczony został już także termin następnego meczu ligowego KS Bednarska. W najbliższej kolejce po świętach ponownie udamy się w delegacje, tym razem o wiele bliżej niż do Wyszkowa. W niedzielę 3 kwietnia gościć będziemy w Jabłonnej, podejmowani przez tamtejszą Wisłę. Mecz zaplanowany został na godz. 12:00 na stadionie miejskim przy ul. Modlińskiej 102. Serdecznie zapraszamy na to przedobiednie spotkanie!