Zapowiedź meczu KS Bednarska - Kamionek W-wa

Wszystkie niszowe ligi europejskie już zakończyły swoje zmagania, ale nie wasz ulubiona liga! W weekend nie zwalniamy, jedziemy dalej.

W ramach 25. kolejki 'Bundesligi', w ostatnim meczu na własnym stadionie w tym sezonie, podejmować będziemy wicelidera rozgrywek, UKS Kamionek Warszawa. Drużyna z Pragi po wielu zawirowaniach w poprzednich sezonach i zdobyciu nie najlepszej opinii w B-klasowym środowisku rozgrywa świetny sezon. Od początku sezonu wygrywa mecz za meczem, ponosząc do tej pory jedynie 3 porażki, dzięki czemu jest bardzo blisko drugiej lokaty na koniec sezonu premiowanej awansem do A-klasy. Jedyną drużyną, która może jeszcze wyprzedzić zespół z Pragi jest Korona Warszawa. Koroniarze w tej kolejce zmierzą się u siebie z liderem, drużyną SRT Halinów, więc przy korzystnych wynikach Kamionek już w niedzielę może świętować awans.

Jesienna potyczka pomiędzy zespołami zakończyła się wysokim zwycięstwem drużyny Kamionka 5:1, do czego w dużej mierze przyczyniła się nasza gorsza sytuacja kadrowa tego dnia. Jedak na tym poziomie rozgrywek to nie może być wymówką. Dlatego w tym meczu będziemy chcieli pokazać, że z każdym jesteśmy w stanie walczyć i wygrywać. Tym bardziej, że presja wyniku ciąży na gościach, a my będziemy mogli po prostu grać swoje.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:00 na bocznym boisku Polonii w najbliższą niedzielę. Jako, że jest to ostatni nasz mecz w roli gospodarza w tym sezonie serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie. Na pewno będzie ciekawie!