Zapowiedź meczu KS Bednarska - MKS Hutnik II W-wa

Po kolejnej weekendowej przerwie wracamy do gry! Po ostatniej, dotkliwej porażce z Mazurem II Radzymin ostro trenowaliśmy przez ostatnie 2 tygodnie aby nie powtórzyć takiego meczu, a weryfikacja już w najbliższą niedzielę.

W meczu 18. kolejki 'Bundesligi' podejmować będziemy na własnym boisku kolejne rezerwy, tym razem zespół MKS Hutnik II Warszawa. Jest to zaplecze dla A-klasowego MKS-u Hutnik, który w tamtym sezonie został wicemistrzem B-klasy, uzyskując promocję do Serie A.

Jesienne spotkanie na Marymonckiej zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 9:1 i trzeba przyznać, że gdyby nieco lepsza skuteczność mogło się skończyć dwucyfrówką. Na wiosnę obie drużyny do tej pory nie zachwycają. Hutnik z 4 dotychczasowych meczy swoich zdołał ugrać tylko 1 remis z ,jak zawsze, aspirującą do awansu Wisłą Zakroczym. Poza tym przegrał z Bugiem II Wyszków, Legionovią III Legionowo oraz Koroną Warszawa. Nasza drużyna z kolei na wiosnę jest bezkompromisowa: albo wysoka wygrana, albo wysoka porażka. Jeśli wierzyć, że te opcje się przeplatają to teraz pada na wysoką wygraną. I patrząc na sytuację w tabeli jedyne co nas interesuje to 3pkt, które pozwolą odskoczyć od pogoni z dołu oraz nawiązać walkę z górną częścią dolnej połówki tabeli.

Mecz KS Bednarska - MKS Hutnik II Warszawa rozpocznie się w niedzielę o godz. 20:00 na bocznym boisku Polonii przy Konwiktorskiej 6. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie! Wszystkie statystyki wskazują na to, że będzie kanonada!