Dołącz do KSB w sezonie 2015/2016!

Dołącz do KSB w sezonie 2015/2016!

Wakacyjna przerwa w światowym futbolu trwa w najlepsze. Zawodnicy KS Bednarska są na zasłużonych urlopach na Ibizach, czy innych Chałupach, albo leczą urazy. A wszystko po to aby na pierwszym treningu przed nowym sezonem stawić się w pełni sił i na głodzie gry. Ale aby rozwijać się i osiągać wyznaczone cele potrzebujemy Ciebie! Tak, tak, właśnie CIEBIE.

Jeśli marzyłeś kiedyś o grze w 'Bundeslidze' albo chociażby Serie B, my oferujemy znacznie więcej! Bo czym są wszystkie krajowe podwórka wobec tej jednej i jedynej, właściwej ligi dla najlepszych drużyn. Którą w fachowym serwisie na youtube śledzą tysiące użytkowników, której po prostu nie da się podrobić. Oczywiście mowa o 8. Lidze Mistrzów! Jeśli siedząc kiedykolwiek przed telewizorem w środowy wieczór z rozżaleniem spoglądałeś na popisy Casillasa, Ferdinanda, Pirlo, Robbena czy Messiego i myślałeś, że "to ja powinienem być na ich miejscu", przestań oglądać mecze, zacznij je grać! I nie na żadnym Play Station, ale w prawdziwym świecie razem z 10 innymi zapaleńcami. Bo jak powiedział Paulo Coelho: "Najtrudniejszy pierwszy krok.". A potem już pójdzie z górki.

Po marketingu czas na konkrety, a więc jak to zrobić w praktyce:

  1. Zalajkuj fanpage KSB, aby być na bieżąco.
  2. Czekaj na info o rozpoczęciu treningów (treningi ruszą w sierpniu).
  3. Staw się na trening z odpowiednim strojem na 15min przed jego rozpoczęciem.
  4. Zgłoś się do trenera i powiedz co Cię sprowadza.
  5. Weź udział w treningu.
  6. Powtarzaj pkt. 5. w każdy wtorek i czwartek.

Jak widać droga z podwórka na stadion jest krótsza niż myślisz. Więc po co siedzieć kolejny sezon na ławce oglądając mecz skoro możesz wejść do gry?

Zapraszamy!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości